АяВсёЗнаю• 1 час назад
Покупка квартири
Зараз вже потребують офіційного підтвердження доходів для покупки квартири ?або як раніше,тільки на словах?Квартира в маленькому місті,недорога,сестра продала рік тому квартиру і хоче купити іншу,є копія продажі старої квартири.це підійде?
Корсет_на_шурупах• 1 час назад
Потребують, якщо будете проводити гроші через банк. На вторинному ринку часто розраховуються готівкою
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Зараз нотаріуси питають вже джерело доходу (звідки гроші на покупку) і вони по закону мають передати інформацію в податкову чи фін.моніторинг. Це не означає що обов’язково потім буде перевірка, але те що інформація передається це 100%
Дона Ко Ко• 1 час назад
Автор є ж у неї на руках підтвердження грошових активів - тобто продаж попередньої нерухомості. Відповідно звідти і гроші на покупку. Тому так це цілком підійде
Помеха справа• 1 час назад
Ответ дляАноним ФЕЯ
А если за границей заработала,то как подтвердить это?
Взяти довідку про доходи