Оце фіфа• 1 час назад
Очікування графіків світла
Намагаюсь зрозуміти, чи так вигідно тримати людей на мотузку, очікуючи коли викладуть наступні графіки. Якесь знущання
Все буде Україна• 1 час назад
А ви прям нікуди відійти не можете, чекаєте на графіки?
як вас це очікування тримає на мотузку?
Дуняша• 1 час назад
Почему вы за всех людей пишете? Пишите как есть про себя - вигідно тримати мене на мотузку, очікуючи коли викладуть наступні графіки.
Фантазерша• 1 час назад
В нас завтра не буде світла 2 години, сьогодні взагалі не вимикали, мій шок у шоці.🥹💡
Вкаблучках• 1 час назад
Я заморочилася один тиждень, виписала собі графік і тепер приблизно розумію на поточний тиждень коли вимикатимуть.