Млинці зі смайликом• вчера в 16:25

Підліток-інтроверт. Дуже сором´язлива

16 років
Практично немає друзів, лише 2-3 близькі подруги.
В компанії насміхався один хлопець за те що вона тиха, скромна, правильна. Сама по собі інтроверт, трохи соціофоб.
В школі відмінниця, більше ні на які секції не ходить.
І дуже соромиться викладати свої фото в соц мережі. Дуже боїться критики.
Мене це хвилює трохи що немає друзів, гуляти ходить переважно сама.
І цікавить питання як трохи змінити її характер, зробити екстраверта.
Вдома дуже комунікабельна, а от з чужими людьми соромиться, і з однолітками, легко піддається впливу , наче боїться їх
У когось ще є такі діти?
Борисфенка• вчера в 17:01
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ей говорили в компании что ее никто не полюбит если будет такая правильная.
И ей очень легко навязывают комплексы.
Только что-то кто-то сказал, все.
Я ей ничего такого не говорила про будущее
Только говорю что не нужно так легко поддаваться воздействию, чтобы ею не манипулировали, учиться отказывать людям надо
Вам відмовляти ви її вже навчили? Слухняна дитина - мрія маніпуляторів і шахраїв. Але ви хочете, щоб вас дитина слухалася безоговорочно, а світу раптом має вміти давати здачу.
Так не буває.
Любительница• вчера в 17:04
Ответ дляМлинці зі смайликом
И ей очень легко навязывают комплексы.
Только что-то кто-то сказал, все.
Ну бывает , тем более в подростковом возрасте. Даже общительные и уверенные все равно переживают если кто-то такое говорит. Это нормально. Да, учите, что есть факты, а есть мнение. На мнение посторонних можно не обращать внимание, приводите примеры. Разкладывайте это утверждение, которое ее волнует по частям, что б она увидела его абсурдность. Что такое ’правильная’, по каким правилам, для кого. Почему правильную не должны полюбить - где такой закон и правило. Приводите примеры, что в жизни не так работает. Особенно обратить внимание на утверждение с ’все’, ’никто’, ’никогда’ и тп. Можете с этим запросом обратится к психологу. Именно вот с этой ситуацией
Борисфенка• вчера в 17:05
Ответ дляЖена брата Админа
Слухайте, ви на цьому форумі досить відома. І судячи з ваших дописів, досить авторитарна, безкомпромісна, жорстка. Ваші діти розтоптані? Зламані? Далеко не все залежить від батьків. Точніше, найважливіше те, що передається генами. А решта то має значно менший вплив. Перегляньте історії як дітей в пологовому міняли. Я пам´ятаю, як одну американську сім´ю запитали чи думали вони про те, що виховують суду дитину. І ті сказали, що так. Бо в їх сім´ї всі шумні, веселі, люблять вечірки і компанії, а це єдина дитина, яка любить бути на одинці і дуже відрізняється від братів і сестер. У той же час інша сім´я, яка отримала їх дитину, була спокійна, не любила компанії, інтровертм. А замінена дитина у їх вихованні навпаки - гуляка і бунтар. Коли сім´ї познайомилися, то все стало на свої місця. І генетичні діти легко влилися в генетичні сім´ї. Ну ось як таке пояснити ?
Мої діти вчаться самостійно приймати рішення змалечку, в межах їх можливостей. І треба вміти їх відпускати у доросле життя, даючи їм право самим обирати собі одяг, друзів, витрачати кишенькові кошти на власний розсуд тощо.
Щодо моєї персони - чморити матрьошок це одне, а любити дітей - це інше. Не всюди треба бути лютою і безкомпромісною.
І щодо генетики - спірне питання. Екстраверти не є суцільно щасливими людьми і зразком для наслідування.
ДаЗдраПерма• вчера в 17:10
Я такая как ваша дочь.
Даже не думайте ее как то менять.
Хочется что то поменять в жизни- меняйтесь сами
Любите такой какая есть, дайте пространство, обязательно своя личная комната. Дайте поеять, что вы всегда рядом при любых обстоятельствах. Все.
П.с. сын у меня экстраверт. Смотрю на него и даже не представляю как интроверта переделать в экстраверта. Мой ответ- это невозможно.
Жена брата Админа• вчера в 17:10
Ответ дляБорисфенка
Так ви визначаться тоді, бо з вашої відповіді ваша є теорія у випадку ваших дітей чомусь не працює, але працює відносно інших сімей)
Борисфенка• вчера в 17:13
Ответ дляЖена брата Админа
Бо я вмію тримати себе в руках, коли справа стосується дітей. Чого і авторці бажаю.
Не повинна їх донька бути такою, як хоче мама і такою, як хоче якесь абстрактне оточення. Донька має бути самою собою і любити себе. Все інше неважливо.
Жена брата Админа• вчера в 17:20
Ответ дляБорисфенка
В руках ви себе якраз не вмієте тримати, про це відомо всім користувачам цього ресурсу. Не в образу, але такий у вас темперамент. Тому ваші діти за вашою теорією мали б бути самі затюкані і забиті, сидіти під маминою спідницею. Але судячи зі старшого, то все ж таки спрацювали гени, а не виховання) Мамині корзинки на фронт не йдуть.
Дайте вподобайок• вчера в 17:23
Ответ дляАлина-1240
Корректировать поведение и учить взаимодействию
Для этого дочь должна сама хотеть учиться взаимодействию, насильно ни один адекватный психотерапевт этого делать не будет
Борисфенка• вчера в 17:23
Ответ дляЖена брата Админа
Користувачі цього ресурсу заслужили на таке ставлення, бо переважна більшість - це матрьошки і п´ята колона.
З українками я біла і пухнаста. З дітьми - тим паче.
Дайте вподобайок• вчера в 17:25
Ответ дляМлинці зі смайликом
Немного волнует в том плане что тоже переживает за будущее
Сходите сами к психиатру, пусть Вам что-то выпишет от тревожности, чтобы Вы не додалбывались к дочери с тем, что она какая-то не такая, как Вам хочется. У Вас самой хобби есть? Бисером плетете? Асаны умеете делать? В теннис играть?
Black-Angel• вчера в 18:53
Я така, мені 29. Навіщо вам її змінювати? Вона сама про це попросила? Мене більше дратували ті, хто періодично намагалися мене ’змінити’, розказати, якою я повинна бути в їх очах.
У віці вашої доньки в мене було хоббі - справа мого життя та інші захоплення і на основі цього в мене був свій світогляд і власна думка, тому хто там що думав і казав - мені було байдуже, навіть скажу більше - це відштовхувало кривдників і тих, хто зі мною не спілкувався. При цьому було коло моїх однодумців. Також мала і маю 2 подруги, але вони справжні і ми досі спілкуємося.
Вас має хвилювати, що вона не має захоплень, які гуртують людей зі схожими інтересами і те, що вона легко піддається впливу інших (не має власної думки), не опирається - ось це дійсно проблема.
Багиня• вчера в 20:57
Фіга інтроверт, 2-3 подруги,ще і в компанії) З інтроверта неможливо зробити екстраверта ніяк. А от те що нікуди не ходить і нічим не цікавиться гірше за відсутність друзів. Спорт додасть впевненості.
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Психотерапевт , это не страшно . Лечение чаще всего поведенческая терапия . И будет намного лучше в будущем
Синди Кроуфорд• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Обратитесь с ней к психотерапевту. Эти странности в следующем поколении выльются в более сложное, если она деток решит родить. Не в обиду
Вас синими мордами закидали , а вы правду написали . Я сама это проходу , плохо что в моем детстве мне не помогли . Сейчас со своим ребенком прохожу сложный подростковый , вот дошли до психотерапевта . Ничего страшного . Но люди наши как дикие . На то эти врачи и существуют чтобы лечить и помогать .
Радуга-дуга• 44 минуты назад
Ооо у меня такая же. Тоже переживаю(
Просериарила молодость• 38 минут назад
Ответ дляАлина-1240
Вообще-то да. Это может привести к селективному мутизму у ее детей. Сильная застенчивость у одного или двух родителей - фактор риска. У нас так в семье и случилось((. Я была очень застенчива в детстве, муж тоже. Наш ребенок отказывается разговаривать с окружащими, хотя дома очень коммуникабельный, все время щебечет.