Печальки.нет• сегодня в 03:13
Якщо чоловік в розшуку ТЦК
Якщо чоловік отримав повістку,направили на ВЛК,він не пішов,і його об´являть в розшук,то може поліція і ТЦК прийти з розшуком по місцю прописки?Маємо дитину інваліда 18 років Переходим на дорослу групу,поки ще не дали інвалідність,десь місяць треба.А пришла повістка,і якщо загребуть,то вже не відпустять,навіть якщо у дитини буде інвалідність.Син важкий аутист.
Вітаміни косметика• сегодня в 10:52
Ответ дляПечальки.нет
Ви знаєте,ми вже давно живемо разом чисто через дитину.За ці роки через постійний стрес,недосипання,істерики дитини оба давно в депресіі.Постійно тільки сварки.А зараз ще гірше.
а чому дитину в будинок інвааліда не сдати? і пожити трохи для себе..так це єгоїстично але життя одне.
Печальки.нет
• сегодня в 10:57
Ответ дляВітаміни косметика
Ви б свою здали на моєму місці?
Вітаміни косметика• сегодня в 10:58
Ответ дляПечальки.нет
Ви б свою здали на моєму місці?
можливо. так якщо ваще життя ад. Вашїй дитині зараз 18 можливо йому серед таких же краще буде..
Печальки.нет
• сегодня в 11:03
Ответ дляВітаміни косметика
Моє життя ад,але я вже звикла до нього.І аби мені зараз зробили інвалідність дитині і чоловіку дали відстрочку,то мені більш нічого і не треба на данний час.
Зам. зав. Анонима• сегодня в 11:55
Ответ дляПечальки.нет
Він боїться шо прийдуть з розшуком і повезуть в наручниках.А я сказала,шо це ти робиш заради своєї хвороі дитини.Бо якщо заберуть,то я повинна буду сама на собі все тащити,а я не можу від нього відійти навіть в туалет.Коротше кажучи це жах.
Ну выплодил больного, так что теперь, муж ваш не такой как все?
Почему другие должны за него, годами, а он нет, просто потому, что ну вот такое родилось и так случилось?
Почему должны те у кого тоже есть дети, и даже не 1 и не 2?
Терпеть не могу таких как вы и ваша семейка, пздц
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Життя довге. Заскріньте собі цей пост і передавайте дітям і онукам.
ОхиИВздохи• сегодня в 12:49
Ответ дляАлина-1240
Я соседа в куче мусора прятала😂
в своей? так в ваших кучах мусора можно всю хрущевку спрятать
Вітаміни косметика• сегодня в 12:57
Ответ дляSvitlo_
От коли здасте, тоді будете давати поради.
та ви вже нераз мені це пишите..Не пишіть тоді про те що ваше життя ад. Якщо ви не готові вислухати думку інших..І не робіть круглі очі що вам ніхто цього не казав і я перша. Навіщо усю злоу на мене тригерити..То чоловік у вас ввинний, тепер я...Займіться чимось
Лунтик-паунтик• сегодня в 12:58
Ответ для40каградусная
Одной темы мало было, снова эта жвачка вчерашняя
автор агресивна плакальшиця...не чує чужої думки-хоче щоб її тільки жаліли
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:00
Ответ дляТримаю свічку
Щоб не переживати, поки займаєтесь оформленням документів, краще аби чоловік переїхав кудись не за місцем прописки, якщо є така можливість.
автор забрехалася...вона опікун а чоловік міг давно пройти ВЛК і нічого йомуб не було- бреше щось тут по чорному
Лунтик-паунтик• сегодня в 13:01
Ответ дляtereska
Щось не так по фактам бо в минулій темі була інша історія про те, що поліція вже приходила додому і хотіли насильно доправити на але, але він переконав що прийде сам… Щось змінилось вже?
бреше автор через слово
Ответ дляВітаміни косметика
В мене прекрасне життя, з чого б воно було адом? Який в мене чоловік винний, коли я давно вдова?
Криниця щастя• сегодня в 13:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
А я таких как вы терпеть не могу. тцкунам высказывай свои претензии, и полицаям если осмелишься.
Здоровые лбы в тылу сидят, убивают своих же. А их мамки да любовницы за них глотку дерут на форумах что защищают , служат.. фу гидота
Джонсонюк• сегодня в 13:14
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Я никому ничего не должен, кроме своих родителей! (С) Зелень
Стрибну в гречку• сегодня в 13:16
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Кто-то другой должен, да
Но не мы, только не мы
Все претензии не к автору,а к законодателям.Это они законы принимают.
Гарні диньки• сегодня в 13:51
Ответ дляТантрический кекс
Ви навіть не спитали. Мій знайомий через адвоката подає документи на відсрочку і це коштує всього пару тисяч грн. Може і у вас є такі недорогі
Через ЦНАП на відстрочку документи подаються безкоштовно. А продумані адвокати беруть 5 тис.грн. тільки за те,що заводять чоловіків у кабінет. Одному сказали,що він може сам особисто безкоштовно подати документи, він був шокований.
А я кумедна• сегодня в 14:04
Ответ дляСусідка зверху
Решать ему. Готов служить - пусть идет. Не готов - пусть дома сидит, пока вы инвалидность ребенку оформляете
Бедный мужик, и так жизнь с тяжёлым инвалидом не сахар, так ещё и ТЦК в придачу 🥺
А я кумедна• сегодня в 14:14
Ответ дляПечальки.нет
Він то може і готов,але в нас така важка дитина,що я сама не зможу.Один повинен бути завжди при ньому,бо ість обоі,нитки з одягу і т.д,ходить під себе.Агресія.
А вы даёте какие-то препараты против агрессии, успокоительные или просто молча это все терпите? Если у сына тяжёлая умственная отсталость и он все равно ничего не понимает, то наверное, с препаратами будет всем легче.
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляАлина-1240
Я соседа в куче мусора прятала😂
О, у вас цього добра вистачає. Можете заробляти на такій послузі.