Губной рояль• сегодня в 03:38

А я все про кохання...

розумію, що в мене й проблема не проблема. Але ж...

Зустріаємося с чоловіком. Мені 44. Йому 40.
Я гарно виглядаю, струнка блакитноока білявка. Маю смак. Маю такт. В компаніях бачу, що на мене задивляються. Є прихильники. Але внутрішня невпевненість дається взнаки. Нелюбов батьків. Потім такого ж чоловіка обрала. 15 років шлюбу та він мене покинув.

Пережила. Встала на ноги. Живу, кайфую. Та все ж таки сама собі не даю спокою.

Так от, мій мущина - в відносинах майже 2 роки. Разом не живемо. Зустрічаємося на його території. Всі вихідні, свята, відпустки - разом. Платить завжди він.

Але в його домі жодної моєї речі. Хоча я знайома зі всіма його родичами, друзями. Мені здається що я всім подобаюся. Тим більше що зі мною він міняться на найкраще. Не бухає. Займається спортом. Поправив своє здоров´я.

На 14 лютого мені купа квітів, подарунок, цукерки та ресторан. І цілий чвс - за тебе, моя кохана! Ти моя кохана. Хоча так він не багатомовний.

Скоро їдемо на відпочинок на океан. Хоча зараз так небезпечно, може й відмінить. Тобто є плани зі мною. І є якесь сьогодення зі мною.

Но от вчора сиділи, дивилися кіно. І він такий - візьми собі за правило дивитися фільми.

Мені воно не цікаво. Я інакше проводжу час. Мандри, книжки, спорт, масаж. Але з ним удвох обійнявшися - то нормально і кіно дивитися.
І тут він такий додає - мене ж завжди не буде.
Так, ми не в Укрпаїні і він не розмовляє українською чи російською. І я сприянла так, тобто скоро його не буде.

Я промовчала. Вечір приємний. Чого задовбувати своїми питаннями та (признаю) побоюваннями? А потім, десь все опівночі він такий - я до літа маю вирішити де буду жити (тут чи в іншому місті).

І мені стало все зрозуміло. На початку зими в нього були такі настрої і він мене питав - чи поїду я з ним. І я відповіла так. Потім він ще уточнив - я на тебе розраховую. Я - ну то так, я ж віддаю собі звіт.
А тут наче й без мене...

Коли їхали додому (він мене відвозить та забирає), а так обережненько запитала - так ти серйозно все вирішив? Він - ще буду дивитися. Я - бо в мене теж є пропозицїї, хотілось би розуміти.
І це правда, є можливість і мені переїхати. Умови більш сурові, але перспектив набагато більше. Ну як і й нього.

Дівчата, скажіть що думаєте. Сама все розумію. Але вірю в дива. Та й в кохання.
Щира українка• сегодня в 04:07
Ответ дляГубной рояль
Дякую.

Тобто він сказав і сказав це з повною відповідальністю, так?
А потім трішки підславтив але й додав підробиць
Вы не умеете отличать главное от второстепенного? Вас бросают. Все. Остальное - разговоры в пользу бедных.
Щира українка• сегодня в 04:08
Ответ дляНе обижаюсь
Хочется ошибаться, но автору еще это все аукнется. Осознание, что кроме слов и подарков (а это ни о чем), ее не любили - будет очень разрушительным.
Я думаю переживет, не юная девочка.
автор Губной рояль • сегодня в 04:09
Ответ дляНе обижаюсь
Потому что вам не кажется. Простите, но вам не кажется.
Я тому й пишу

Кожен пише про те, що йому важливе
Я все бачу і тримаю в голові. Але намагаюся все це відкидати.

Ні, він не був ніде. Він кохає мене. Він приїхав до мене. Він сумує. Тому що я та, яку можна любити і яку люблять
Не обижаюсь• сегодня в 04:09
Ответ дляЩира українка
Я думаю переживет, не юная девочка.
Переживет, несомненно. Но она и так травмирована. Придется приложить много усилий. Человек без травмы этого не поймет.
Щира українка• сегодня в 04:10
Ответ дляНе обижаюсь
У всех свои травмы.
Не обижаюсь• сегодня в 04:11
Ответ дляГубной рояль
Я тому й пишу

Кожен пише про те, що йому важливе

Он не дал вам эту уверенность. Травмированные люди очень чувствуют опасность подсознательно. Вы ее чувствуете и знаете, но убеждаете себя в обратном.
Щира українка• сегодня в 04:15
Ответ дляГубной рояль
Я тому й пишу

Кожен пише про те, що йому важливе

Когда любят, не бросают, стараются отыскать компромисс, потому что любовь способствует выработке гормонов, погружающих в эйфорию, разрыв буквально бьёт и по физическому и по психическому. Тем более, что вы сказали, что поедете с ним. А раз хочет без вас, значит ему все равно на вас, чувства, если и были прошли.
автор Губной рояль • сегодня в 04:15
Ответ дляротцвеники
Автор, не советую вестись на такие непонятные отношения. Чувак явно за два года не определился надо ли вы ему, поэтому держит вас в подвешенном состоянии, потому что ему это удобно. А удобно ли это вам? Его явно это не интересует. Но это должно интересовать вас. Вот и полумайте зачем вам непонятливый чувак, который еще и намекает ’скоро меня не будет’. Так помогите ему исчезнуть из вашей жизни, если подобные разговорчики пошли. Найдите более понятные отношения, занимайтесь саморазвитием и если получается, то стройте карьеру, а не только любовные призрачные замки
Розвитком займаюся. Це моє.
Робота є.
Життя вирує.
Він присутній онлайн + всі вихідні та свята. Такі собі відносини. Без битовухи, але з романтикою.

Зрозумілих відносил знайти тут скадно. Тут ніхто не хочу женитися. Всі по 10-20 років зустрічаються.

нещодавно вислуховувала сльози двох знайомих. Одна прожила два роки і пішля. Він не хотів одружуватися. А в неї двоє дітей, роботи нема. Тобто я чоловіка розумію. Хоча жили в нього та за аренду вона не платила

друга живе два роки. і от треба робити податки, надавати спільну адресу - а він сказав ні. все окремо. тобто в його розумінні вона як гість і нічого більшого.

Мене влаштовує що він доповняє моє життя. Я можу і без нього. Він мені до душі. Хоча він такий мужик-мужик.
автор Губной рояль • сегодня в 04:16
Ответ дляНе обижаюсь
Если бы я могла рассказать вам свою историю, но я не стану это здесь делать. У меня похожая ситуация была. Я больше года привожу свою психику в порядок.
Шкода
автор Губной рояль • сегодня в 04:17
Ответ дляЩира українка
Це точно?
Я розумію що ніхто нічого не знає на 100% навіть він.
Але зі сторони все саме так?
автор Губной рояль • сегодня в 04:18
Ответ дляЩира українка
Дякую
Щира українка• сегодня в 04:19
Ответ дляГубной рояль
Це точно?
Але зі сторони все саме так?
Вам правда слишком болезненна и вы защищаетесь, от нее, как умеете. Обратитесь потом к психологу, чтобы было легче пережить.
Не обижаюсь• сегодня в 04:27
Ответ дляГубной рояль
Шкода
Берегите себя! От всей души вам желаю всего хорошего!
ротцвеники• сегодня в 04:28
Ответ дляГубной рояль
Розвитком займаюся. Це моє.
Робота є.
Життя вирує.

По моему, вы про интересы мужика думаете еще больше, чем про свои. А он только этому рад
автор Губной рояль • сегодня в 04:28
Ответ дляЩира українка
Я не в Україні зараз.

І я не защихаюся від правди. Я навпаки сама собі довожу, що мене можна любити і що мене люблять.

Я не бачила за ним грішків. Хоча я дуже все помічаю. І то що я пишу, що він міг би бути з кимось, а потім приїхати до мене - то скоріше моя паранойя та невпевненість. Тому я собі і наголошую - ні, він ніде не був. Він приїхав саме до мене і точка.
автор Губной рояль • сегодня в 04:29
Ответ дляротцвеники
Не буду сперечатися на цю тему. Ви праві. Але я це розумію і визнаю.
І бачу що він для мене робить.
Тому я не в мінусі, скажемо так
Кіна не буде• сегодня в 04:32
Ответ дляГубной рояль
І бачу що він для мене робить.
Тому я не в мінусі, скажемо так
Не в минусе - это хорошо. Но мужчина нужен для плюса , а муж - для большого плюса. Вы сами знаете, чего хотите?
любименькая• сегодня в 05:04
Ответ дляГубной рояль
Я тому й пишу

Кожен пише про те, що йому важливе

Вы 2 года с человеком и не знаете где он бывает? Уговариваете себя, что он Вас любит? 😳
У меня аж глаз задёргался(
Вам реально 44 и Вы на это тратите свою жизнь?
Ёклмн… отэто раскошно живут люди…времени как у дурака махорки…
автор Губной рояль • сегодня в 05:59
Ответ длялюбименькая
У меня аж глаз задёргался(
Що означає не знаю де він буває?
Я знаю. Я довіряю. Але я ще спостереглива дуже - і нічого такого він не робить.
Хоча й маю купу страхів і побоювань. Тому і допускаю що може бути все що завгодно.
І да, він мене любить. Він проявяє увагу та турботу. І відчуваю що мене бажають та цінують. І ніхто не каже що так буде або має буди завжди.

Воно і в кого хочеш може бути все що завгодно. Он я прожила 15 років а людину так і не узнала. І він мене до речі теж.
Або по кілька років живуть і не знають наміри один одного.
Мені вистачає того, що я сама себе люблю а він мені для доповнення моєї картини життя.
І в 44 все тільки починається, хоча в 30 я думала що то все кінець життя.

Тож ваш коментар якийсь дивний для мене. Вибачте. Ні про що.
Забобонний фрукт• сегодня в 06:08
Ответ дляГубной рояль
А немає вірного рішення
Я сама розумію і для себе.
Я була в шлюбі. І жертовніть нікому не потрібна.
Тем более, найдете себе другого лучше или этот откажется от переезда
автор Губной рояль • сегодня в 06:08
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую.
Мій тривожний мозок не дає мені спокою.
Тож я сама себе заспокоюю.
Мне без сахара• сегодня в 06:47
2 года и это еще не обсудили. Ну так не у него на вас планов. Еще в поиске мужчина, вы так про запас
заварний look• сегодня в 06:53
Ответ дляГубной рояль
Ризикнути що?
Поїхати мені?

Розумієте, то Північ. Грошей багато, але навіщо вони? Вічна зима. Вічна темрява. Так жити одній? Я не бачу сенсу. Того і його розуміію. Йому хочеться підвищення та грошей. Але там депресивний регіон
А как же ж ’мущина’ и ’кохання’?
Блд, встретились два одиночества, неспособные говорить друг с другом прямо и жующие резину 2 года.
заварний look• сегодня в 06:57
Ответ дляНе обижаюсь
Ей надо было ментальное здоровье после развода подлечить, порядок навести в голове, а не искать отношения, украшенные её фантазиями.
Само_достаточная• сегодня в 07:17
Ответ дляГубной рояль
Дякую.
Мій тривожний мозок не дає мені спокою.
Тож я сама себе заспокоюю.
вам нужен психолог
ві так себя сожрете тупо с потрохами
у меня знакомая год с психологом занималась, потом все вопросі разрубила и счастливая поплыла дальше
Парова машина• сегодня в 07:20
Учитесь задавать конкретные вопросы. Иначе, он думает, что вас это не интересует…
ЖонДуан• сегодня в 08:10
Ответ дляГубной рояль
Ризикнути що?
Поїхати мені?

Ой, нет, Вам это зачем, эти ужасы? Но по ходу его фраза означает только одно - он уже всё решил и дал Вам понять, что едет один. А потом схаменулся и дал заднюю с ’я еще ничего не решил’. По факту решил.
Не поняла только Вашей фразы про веру с любовь.
Просрать нормальную жизнь ради того, чтоб мужик урвал побольше денег, а Вы, как декабристка, просто жили в той жопе и были на подхвате? Хотел бы с Вами ’в горе и в радости’ - предложил бы пожениться или хотя бы уехать как пара. А так Вы просто приятный транзитный вокзал. Который он мысленно уже проехал в поисках денег и повышения.
Наверное нет смысла за него больше цепляться, хоть и больно отрывать по живому. Он ясно дал понять с его ’мене ж завжди не буде’.
Привыкайте к мысли, что он уедет и нужно строить новые отношения, он за вас двоих уже всё решил.
ЖонДуан• сегодня в 08:18
Ответ дляГубной рояль
Тут не знайшла сміливості.

Тим більше що він мене запитував раніше і потім аж наполягав на переїзді з ним.

Але в голові да, зріє розмова. Но не зараз. 8 березня. Потім поїздка. Нащо зараз цю тему підіймати
Я такая, что за все точки над і и определенность. Зачем рубить хвост по частям, если можно одним махом всё выяснить? Вы ж себя сгрызёте за это время и эту ’неопределенность’. Предпочитаете до лета жить в иллюзиях?
А вдруг за это время упустите человека, который ради Вас готов на всё.
А Вы будете этого кружить до отъезда. Понятно, что чувства и всё такое. У меня был такой ’транзитный пассажир’, самое смешное, что мне на таро даже приблизительно время, когда он свалит, сказали за пол года где-то. Я тоже надеялась, а вдруг передумает. Не передумал.
Отпустила и не жалею.
ЖонДуан• сегодня в 08:24
Ответ дляГубной рояль
Тут по-різному.
Іноді спокійно.
Але іноді океан. Може серед ночі приїхати - я не можу без тебе. Але такі сюпризи мене не радують. В голові - а де ти був? може десь гуляв а після про мене згадав?

Я не хочу драм і скандалів. Я не хочу ревнощів. В мене такий токсичтний шлюб був. А я все хотіла показати яка я вірна та надійна. Хоча покинув він мене.

тепер я хочу комфорту собі. Я все зробила для свого комфорту. У мене непогана робота, є дохід. Я живу непогано

Він мені до душі. От дивлюся на нього - таке моє, рідне, така то нього тяга. Не залежність, а суто ніжність
Тогда отпустите. Ваше от Вас никуда не денется.
ЖонДуан• сегодня в 08:27
Ответ дляГубной рояль
Та й мене не відпускає.

В мене купа невпевненості. Купа підозр. Але я це все відганяю. Та фокусуюся на хорошому.
Приїхав до мене. Сумує за мною. Я відчуваю його кохання.
А в голові - я не така, мене не можна любити, він десь був.
Зря, Вы достойны любви, Вы достойны классной жизни, Вы достойны, чтобы Вас носили на руках.