Губной рояль• сегодня в 03:38
А я все про кохання...
розумію, що в мене й проблема не проблема. Але ж...
Зустріаємося с чоловіком. Мені 44. Йому 40.
Я гарно виглядаю, струнка блакитноока білявка. Маю смак. Маю такт. В компаніях бачу, що на мене задивляються. Є прихильники. Але внутрішня невпевненість дається взнаки. Нелюбов батьків. Потім такого ж чоловіка обрала. 15 років шлюбу та він мене покинув.
Пережила. Встала на ноги. Живу, кайфую. Та все ж таки сама собі не даю спокою.
Так от, мій мущина - в відносинах майже 2 роки. Разом не живемо. Зустрічаємося на його території. Всі вихідні, свята, відпустки - разом. Платить завжди він.
Але в його домі жодної моєї речі. Хоча я знайома зі всіма його родичами, друзями. Мені здається що я всім подобаюся. Тим більше що зі мною він міняться на найкраще. Не бухає. Займається спортом. Поправив своє здоров´я.
На 14 лютого мені купа квітів, подарунок, цукерки та ресторан. І цілий чвс - за тебе, моя кохана! Ти моя кохана. Хоча так він не багатомовний.
Скоро їдемо на відпочинок на океан. Хоча зараз так небезпечно, може й відмінить. Тобто є плани зі мною. І є якесь сьогодення зі мною.
Но от вчора сиділи, дивилися кіно. І він такий - візьми собі за правило дивитися фільми.
Мені воно не цікаво. Я інакше проводжу час. Мандри, книжки, спорт, масаж. Але з ним удвох обійнявшися - то нормально і кіно дивитися.
І тут він такий додає - мене ж завжди не буде.
Так, ми не в Укрпаїні і він не розмовляє українською чи російською. І я сприянла так, тобто скоро його не буде.
Я промовчала. Вечір приємний. Чого задовбувати своїми питаннями та (признаю) побоюваннями? А потім, десь все опівночі він такий - я до літа маю вирішити де буду жити (тут чи в іншому місті).
І мені стало все зрозуміло. На початку зими в нього були такі настрої і він мене питав - чи поїду я з ним. І я відповіла так. Потім він ще уточнив - я на тебе розраховую. Я - ну то так, я ж віддаю собі звіт.
А тут наче й без мене...
Коли їхали додому (він мене відвозить та забирає), а так обережненько запитала - так ти серйозно все вирішив? Він - ще буду дивитися. Я - бо в мене теж є пропозицїї, хотілось би розуміти.
І це правда, є можливість і мені переїхати. Умови більш сурові, але перспектив набагато більше. Ну як і й нього.
Дівчата, скажіть що думаєте. Сама все розумію. Але вірю в дива. Та й в кохання.
А тут наче й без мене...
Друг бобер• сегодня в 08:31
Особисто мене ніяке велике кохання не затягнуло б туди, де холодно і немає сонця.
ЖонДуан• сегодня в 08:34
Ответ дляГубной рояль
Розвитком займаюся. Це моє.
Робота є.
Життя вирує.
Він присутній онлайн + всі вихідні та свята. Такі собі відносини. Без битовухи, але з романтикою.
Зрозумілих відносил знайти тут скадно. Тут ніхто не хочу женитися. Всі по 10-20 років зустрічаються.
нещодавно вислуховувала сльози двох знайомих. Одна прожила два роки і пішля. Він не хотів одружуватися. А в неї двоє дітей, роботи нема. Тобто я чоловіка розумію. Хоча жили в нього та за аренду вона не платила
друга живе два роки. і от треба робити податки, надавати спільну адресу - а він сказав ні. все окремо. тобто в його розумінні вона як гість і нічого більшого.
Мене влаштовує що він доповняє моє життя. Я можу і без нього. Він мені до душі. Хоча він такий мужик-мужик.
Робота є.
Життя вирує.
Пофик, что другие не женятся. Важно лишь то, что на Вас не женятся. И даже не зовут быть вместе.
Каких 10-20 лет в 44? Вам наверное надо проработать травмы недолюбленности у психолога.
Ответ дляГубной рояль
Розвитком займаюся. Це моє.
Робота є.
Життя вирує.
Робота є.
Життя вирує.
Это как: мужик -мужик?
Сільський ансамбль• сегодня в 10:48
Я взагалі не бачу ніяких проблем в таких відносинах. Навіщо вам той заміж?! Для чого?! Є чоловік, є гарне відношення його до вас, гарний час разом. Невже в 40 років після невдалого шлюбу є бажання знову зливатись з чоловіком?! Ви кажете у вас робота, хобі, книги. Для чого сумісний побут?! Заведить собі собаку, якщо хочеться щоб хтось постійно був поряд..
Леди Репях• сегодня в 11:47
Ответ дляГубной рояль
Дякую.
Тобто він сказав і сказав це з повною відповідальністю, так?
А потім трішки підславтив але й додав підробиць
Автор, поговорите с ним серьёзно. Что он думает делать и что делать вам. Озвучьте, что вы бы хотели быть с ним, но решать ему.
Да и вообще...ну переедет он без вас, вы что не сможете видеться? Какая-то драма непонятная. Дядя мутный. Но эти недомолвки только вас путают. Лучше узнать правду.
Лама_мама• сегодня в 14:09
Ответ дляГубной рояль
тобто можна вже підіймати питання?
я зрію. та і так все розумію.
але якось все собі щось фантазую.
я зрію. та і так все розумію.
але якось все собі щось фантазую.
от не треба вам так довго планувати і обдумувати розмову - чим більше будете обдумувати тим гірше вона вийде. От просто завтра чи сьогодні за вечерею запитайте - а що ти мав на увазі, коли говорив, що тебе не буде? і дізнаєтеся
Губной рояль
• сегодня в 16:14
Ответ длязаварний look
А как же ж ’мущина’ и ’кохання’?
Блд, встретились два одиночества, неспособные говорить друг с другом прямо и жующие резину 2 года.
І?
Вибачте, ви якась дивна.
Я маю досвід. Свій. І придивляюся до чужого теж.
Я прожила з людиною 15 років. Розмовляли, домовлялися, погоджували. І що?
Чи ви вірете всім і всьому що вам скажуть на ваш запит?
Якби там не було, сьогодні ми разом, він планує відпочинок, він тубрується. Ні, я винна винести мозок розмовами?
Мене якби діставали такими розмовами, аби призивам до відвертості, я б сто разів задумалася.
Видно що ви пишете аби написати. Теоретик
Вибачте, ви якась дивна.
Губной рояль
• сегодня в 16:15
Ответ длязаварний look
Ей надо было ментальное здоровье после развода подлечить, порядок навести в голове, а не искать отношения, украшенные её фантазиями.
В мене все гаразд, чого і вам бажаю, бо саме цього вам не вистачає.
В мене відносини, турбота, приємності, подорожі.
Ні, вам бачиться ваше.
Губной рояль
• сегодня в 16:16
Ответ дляСамо_достаточная
вам нужен психолог
ві так себя сожрете тупо с потрохами
у меня знакомая год с психологом занималась, потом все вопросі разрубила и счастливая поплыла дальше
ві так себя сожрете тупо с потрохами
Дякую.
Те що я тут на емоціях пишу - це порив. Це не мій стан. Почитайте мій первий пост. В мене проблем нема, це я точно визнаю.
Губной рояль
• сегодня в 16:21
Ответ дляЖонДуан
Ой, нет, Вам это зачем, эти ужасы? Но по ходу его фраза означает только одно - он уже всё решил и дал Вам понять, что едет один. А потом схаменулся и дал заднюю с ’я еще ничего не решил’. По факту решил.
Не поняла только Вашей фразы про веру с любовь.
Просрать нормальную жизнь ради того, чтоб мужик урвал побольше денег, а Вы, как декабристка, просто жили в той жопе и были на подхвате? Хотел бы с Вами ’в горе и в радости’ - предложил бы пожениться или хотя бы уехать как пара. А так Вы просто приятный транзитный вокзал. Который он мысленно уже проехал в поисках денег и повышения.
Наверное нет смысла за него больше цепляться, хоть и больно отрывать по живому. Он ясно дал понять с его ’мене ж завжди не буде’.
Привыкайте к мысли, что он уедет и нужно строить новые отношения, он за вас двоих уже всё решил.
Ну давайте так
Путівки - куплено. Відпустка запланована. Свята зі мною. Вся увага мені.
да, людина замислюється над майбутнім. Де, коли, з ким. Це нормально.
Так саме і я замислююсь. Але і з ним бути хочу.
Це все дуже тонко. Квитки він не купил. Роботу там не знайшов. Переїздом не займається. Зато займається плануванням короткостроковим зі мною.
Ця тема, вона перед усім для мене. Ось так почитаєш, і одразу все на місце становиться.
Я і так ціную те що маю. Те що отримую. Те що він мені дає.
Ні, маю по вказівкам нарубати дров. Бо комусь здалося що він все вирішив.
Губной рояль
• сегодня в 16:22
Ответ дляЖонДуан
Я такая, что за все точки над і и определенность. Зачем рубить хвост по частям, если можно одним махом всё выяснить? Вы ж себя сгрызёте за это время и эту ’неопределенность’. Предпочитаете до лета жить в иллюзиях?
А вдруг за это время упустите человека, который ради Вас готов на всё.
А Вы будете этого кружить до отъезда. Понятно, что чувства и всё такое. У меня был такой ’транзитный пассажир’, самое смешное, что мне на таро даже приблизительно время, когда он свалит, сказали за пол года где-то. Я тоже надеялась, а вдруг передумает. Не передумал.
Отпустила и не жалею.
Ви бачите тільки від´їзд
Якщо так, де квитки? Нема. Зато є сумісні сплановані акціі аж до літа
Губной рояль
• сегодня в 16:24
Ответ дляЖонДуан
А хто вам сказав що 10-20 в 44?
Я такого не писала. Тут в принципі ніхто не одружується. Навіть на молодих. Навіть коли діти.
А в 40 чи в 44 тим паче.
Губной рояль
• сегодня в 16:26
Ответ дляСільський ансамбль
От після спілкування такий же висновок
Губной рояль
• сегодня в 16:26
Ответ дляЛеди Репях
Так, дякую.