ДинамоКит• 02 марта в 13:35
Чи шкідливо робити снімок зубів часто?
Хожу по частним стоматологам і кожен лікар робить снімок. Задумалась наскільки це шкідливо
Вапщета• 02 марта в 13:38
Конечно верно, это всё облучение, зачем вы делаете это у всех врачей?
дожену і ощасливлю• 02 марта в 13:41
Ответ дляДинамоКит
Ренген
Знімок?
РенТген був названий в честь Вільяма РенТгена, людини яка винайшла цей вид електромагнітного випромінювання.
В нього є термін дії і про це варто говорити кожному лікарю до якого ви приходите.
Мамаша в бигудях• 02 марта в 13:41
Кожен раз при рентгені Ви отримуєте певну дозу опромінення, так вона не така велика в порівнянні зі старими апаратами, але також не варто цим зловживати.
Ответ длядожену і ощасливлю
Знімок?
Минутка ликбеза, девки. Пишите грамотно, не позорьте нацию!
ДинамоКит
• 02 марта в 13:43
Ответ дляВапщета
Прицельный снимок зуба или КТ всей челюсти?
Не знаю.
200 гривень мабуть снимок
ДинамоКит
• 02 марта в 13:45
Ответ дляВапщета
Потому что, второй врач мне отказывет в протезировании.
Предлагает 4 импланта и все вырвать. Я человек парадантозом
ДинамоКит
• 02 марта в 13:45
Ответ дляAllemagne
Ок
Мао_Мяо• 02 марта в 13:56
Ответ дляДинамоКит
Ок
Не переймайтеся . З´їжте сільотки з мундіркой і все буде ок
Рожева юбка• 02 марта в 14:02
Ответ дляДинамоКит
Не знаю.
200 гривень мабуть снимок
Вам як роблять: ви залишаєтеся у кріслі, вставлять пластинку у рота, підводять трубку , потім медсестра клацає і все? Чи ви стоїте перед апаратом, підборіддя зафіксовано, руками тримаєтеся за апарат і він трохи їздить перед вами? Перший випадок - то рентген цифровий, від нього опромінення як від телевізора. Лікар під час знімку залишається поруч, не виходить навіть. Другий - то панорамний знімок. Там опромінення значно вище, але не критичне.
Не бійтеся рентгену, бійтеся, коли вас лікують ’на глаз ’. Нормальний лікар зробить рентген мінімум двічі: до і після лікування, це при простому пломбуванні. Чим складніше лікування, тим більше рентгенів, це нормально.
Рожева юбка• 02 марта в 14:06
Ответ дляДинамоКит
Шукайте третього і навіть четвертого. Рвати - то остання справа. А що як імпланти не приживеться? Ви впевнені, що з парадонтозом вам взагалі можливо імпланти поставить? Я б зберігала зуби до останнього. Шукайте ще лікарів і слухайте їх точку зору.
Тут на форумі є Alexkri і ще жінка одна стоматолог, може дівчата підкажуть її нік. Запитайте у них в особисті, чи сходіть на консультацію. Може вони порадять інших спеціалістів, що займаються протезуванням і лікуванням пацієнтів з парадонтозом, але при цьому роблять як краще для пацієнта.
ДинамоКит
• 02 марта в 14:09
Ответ дляРожева юбка
Перший, як ви описали.
Вам даже дякую за пояснення . Бо маю ще звертатися і чогось страшенно злякалася, скільки буде тих рентгенів.
Дякую 🤗Маю таку халепу в житті, плакать хочеться
ДинамоКит
• 02 марта в 14:11
Ответ дляРожева юбка
Я не хочу вже той імплант, я готова на будь яке, мост і навіть на метелик. Бо це передній зуб .
ДинамоКит
• 02 марта в 14:14
Ответ дляРожева юбка
Я іноді впадаю в відчай
Рожева юбка• 02 марта в 14:19
Ответ дляДинамоКит
Ніякого метелика на передні зуби! Потім ясна просядуть і буде видима дірка, не зможете посміхатися. А коронку не можна поставити ?
Рожева юбка• 02 марта в 14:18
Ответ дляДинамоКит
Я іноді впадаю в відчай
Напишіть Alexkri, він завжди відповідає по стоматології. Він у Києві, але ж зуби одні,інші не виростуть.
Жінку стоматолога звати Bassina чи Басина якось так. За неї дуже гарні відгуки від дівчат були. Вона теж з Києва.
ДинамоКит
• 02 марта в 14:29
Ответ дляРожева юбка
Там стояла коронка більше 25 років, корінь тріснув, гній, видалення кореня
Потім лікар не видалив до кінця,(був рентген цифровий)залишився кусок 4 мл, йду на повторне видалення.
Другий лікар не робив рентген, глянув сказав парадантозні зуби . Спочатку лікування парадантоза 15 + тис, потім буде думати, як протезувати. Мені дуже дорого.
Звертався до відомого лікаря ще одного, робить ренген, сказав видалить залишок, але протезувати відмовився.
Ну що мені робити
ДинамоКит
• 02 марта в 14:30
Ответ дляРожева юбка
Ні інше місто
ДинамоКит
• 02 марта в 14:31
Ответ дляРожева юбка
Я шукаю, але кожен з них робить рентген, от я і питаю на скільки це шкідливо.
Рожева юбка• 02 марта в 14:32
Ответ дляДинамоКит
Ну що мені робити
Або мосту, або імплант. Якщо це один зуб, я б робила імплант. Свого часу поставила моста на бокові зуби замість одного імпланта. Зараз би такого вже не зробила. На передній без варіантів імплант. Але чи можна вам той імплант? Шукайте протезиста, хто за вас візьметься.
Рожева юбка• 02 марта в 14:32
Ответ дляДинамоКит
Не шкідливо. За це не переживайте взагалі.
ДинамоКит
• 02 марта в 14:35
Ответ дляРожева юбка
Дякую, значіть буду шукати далі, видалю цей шматок кореня. Мені даже з видаленням не повезло.
Ви мене заспокоїти 🤗
ДинамоКит
• 02 марта в 14:37
Ответ дляРожева юбка
Парадантозна кістка, сказав не буду робити, ви мені його потім в руках принесе те, я за таке не возьмусь.
ДинамоКит
• 02 марта в 14:44
Ответ дляAlex_Kri
Обычный рентген не сможет показать условия для имплантации. Но противопоказания для мостовидного протеза покажет.
Робили ціфровий, так дівчата сказали.
Питання в тому що і мост не хочуть ставити, не витримає ніби. Що робити.
Мост мені раніше казали робити не на 3 , а на чотири зуба для надійності.
Відмовляється в основному крупні стоматології, відомі лікарі в нашому місті.
ДинамоКит
• 02 марта в 14:46
Ответ дляНаездница
Представляю сколько денег убахали
Два раза
При видаленні було проблемне 10 . 11 25
21 . 02 26 при консультації, сказав видалить, протезувати не хоче.
Піду далі шукати , знов буду робити.
При видаленні було проблемне 10 . 11 25
Піду далі шукати , знов буду робити.
Наездница• 02 марта в 14:48
Ответ дляДинамоКит
Два раза
При видаленні було проблемне 10 . 11 25
Піду далі шукати , знов буду робити.
При видаленні було проблемне 10 . 11 25
Піду далі шукати , знов буду робити.
А что получается этот же снимок не действенный для других специалистов?