Сладкий лимончик• 26 июня в 19:25
Крапельниці при токсикозі- яка ціна питання?
Завтра в лікарню на першу крапельницю.
За це потрібно платити? І скільки?
Курочка• 26 июня в 19:40
Вам скажет доктор всем же разное делают , мне капельницы с глутаргином делали хорошо снимал токсикоз если жила до 12 недель
Платье Длинное бальное• 26 июня в 20:19
якщо державна лікарня, є направлення на стаціонар, то чому крапельниці платні? з яокго дива? Ліки може треба буде купити. Але власне крапельниця безплатна.
ЗавЛабСнаб• 26 июня в 22:16
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так беременным должно быть и лекарства беспоатно
Платье Длинное бальное• 26 июня в 23:15
Ответ дляЗавЛабСнаб
Звідки у вас така інформація? Є базові ліки , що входять в певний перелік, там може і безкоштовно. Але якщо треба якісь спец ліки, то не будуть безкоштовні вони...
ЗавЛабСнаб• 26 июня в 23:51
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Для беременных все лекарства бесплатно,
Платье Длинное бальное• 27 июня в 00:40
Ответ дляЗавЛабСнаб
Для беременных все лекарства бесплатно,
НЕ пишить маячні...
перелік безкоштовних ліків в лікарнях:
ЗавЛабСнаб• 27 июня в 08:24
Ответ дляПлатье Длинное бальное
НЕ пишить маячні...
перелік безкоштовних ліків в лікарнях:
У вас в голове бред всегда были лекарства для беременных бесплатно, как и для детей до трех лет
Платье Длинное бальное• 27 июня в 11:34
Ответ дляЗавЛабСнаб
Фантазуєте? Завжди були де саме? У ваших фантазіях?
Вище наведений офіційні посилання на перелік безкоштовних ліків на сайті МОЗ. Безкоштовно не тільки вагітним чи дітям, а взагалі всім (при наявності їх в лікарні).
Ті ліки що не входять в перелік - то купується власним коштом, і пузатим і не пузатим.