Пищалка• вчера в 16:15

Я одна не розумію, чому дружини Остапчука сваряться?

Із колишньою в нього ж немає дітей,а із нинішньою є ,в чому тоді полягає суть розбірок?
На мою думку розійшлись собі люди і все ,ну якщо є діти то підтримувати звʼязки,а якщо немає то нічого не підтримувати
Шукаю стакан• вчера в 16:15
Дом не поделили
автор Пищалка • вчера в 16:16
Ответ дляШукаю стакан
Дом не поделили
А он в чому справа
Але до чого тоді тут нинішня до їх неподіленого будинку
из желе я• вчера в 16:16
можно больше про него писать? Или Вы оплатили эти темы, и это на правах рекламы?
Шукаю стакан• вчера в 16:17
Ответ дляПищалка
А он в чому справа
Нынешним всегда есть дело к деньгам мужа
Курочка• вчера в 16:21
Я не понимаю только почему у такого скользкого типа продолжают появляться жены
Кили и Манджаро• вчера в 16:22
Знаю тільки, що теперішня його дуже істерична і ревнива. Моя подруга хотіла сфоткатися з ним (до війни ще), так та таку істерику закатила, кричала щоб відійшли від нього
Кили и Манджаро• вчера в 16:23
Ответ дляКурочка
Він настільки бридкий, аж тошно дивитися
автор Пищалка • вчера в 16:23
Ответ дляКурочка
Ну через гроші
автор Пищалка • вчера в 16:24
Ответ дляКили и Манджаро
Хто Христина?
Невгамовна Бу• вчера в 16:24
Ответ дляКурочка
Ладно жены. Может тоже пол дома хочет, но рожать детей человеку которых писюн в штанах удержать не может это странно.
Ніколи не збрешу• вчера в 16:27
Бо він бридкий нарц і триангулює своїми тьолочками. А сам з боку кайфує з того, як вони товчуться за його убогий піструн
Курочка• вчера в 16:27
Ответ дляПищалка
Ну через гроші
Ради денег можно найти кого-то получше, честное слово. Они небось еще думают ’а вот со мной он изменится’
Дикая Роза• вчера в 16:28
Мне самый паскудный это джеджула
Дайте згадаю• вчера в 16:29
Хто всі ці люди?
Глубоководная селедка• вчера в 16:33
Ответ дляКили и Манджаро
До войны у него еще была бывшая - он с нынешней женой с осени 22 года.
НуКаНаКа• вчера в 16:38
Ответ дляПищалка
А он в чому справа
Мабуть тому, що попередня ніяк не заспокоїться, що він влаштував своє особисте життя з новою жінкою, вона там і попередню дружину чіпляє
Кили и Манджаро• вчера в 16:55
Ответ дляГлубоководная селедка
А може вже й війна була. Ну це точно Катя, не Христина.
Кили и Манджаро• вчера в 16:56
Ответ дляПищалка
Хто Христина?
Катя
автор Пищалка • вчера в 20:16
Ответ дляКили и Манджаро
Катя
Вони до війни були разом?
автор Пищалка • вчера в 20:22
Ответ дляКурочка
Ну кого краще ?
Наприклад якщо більше немає вибору
Кили и Манджаро• вчера в 20:48
Ответ дляПищалка
Вони до війни були разом?
Та то я наплутала, це мабуть якраз початок був,
автор Пищалка • вчера в 20:55
Ответ дляКили и Манджаро
Від зрад це її точно не вбереже