Люблю пиво• вчера в 19:38

У Києві жінка під приводом «зняття порчі» заволоділа 30 000 грн

Суд визнав винною 35-річну киянку, яка під приводом «зняття порчі» викрала в 87-річної жінки близько 30 тисяч гривень. Про це повідомили у поліції.

Інцидент стався в Голосіївському районі Києва. Поліцейські помітили підозрілу розмову між літньою жінкою та незнайомкою на зупинці громадського транспорту. Пенсіонерка пояснила, що нова знайома допомогла їй «зняти порчу» і провела додому.

Правоохоронці запропонували перевірити заощадження. У квартирі жінка виявила зникнення грошей, які зберігала в шухляді.

Слідство встановило, що зловмисниця познайомилася з потерпілою біля торговельного центру, переконала її в необхідності «обряду» вдома та провела псевдоритуал. Після цього вона наполягла, що обряд потрібно провести над грошима. Коли господиня відволіклася, підозрювана сховала 30 тисяч гривень до сумки.

Жінку затримали. Викрадені кошти вилучили та повернули власниці. Суд призначив обвинуваченій п’ять років позбавлення волі.
Незнакомлюся• вчера в 19:39
Молодец умеет зарабатывать
Ума Палата• вчера в 19:40
Може то схема Доліної.))
Пописанная парта• вчера в 19:40
Ответ дляНезнакомлюся
Молодец умеет зарабатывать
Не-а эта воровка, вот если бы за снятие порчи запросила бы 30 000
Незламна• вчера в 19:48
Ответ дляНезнакомлюся
Молодец умеет зарабатывать
Воровством? Пенсионерка добровольно ей деньги не отдавала
автор Люблю пиво • вчера в 19:51
Ответ дляНезламна
Сама?

Після цього вона наполягла, що обряд потрібно провести над грошима. Коли господиня відволіклася, підозрювана сховала 30 тисяч гривень до сумки.
Мурзилка• вчера в 19:53
Какой же народ слабоумный у нас и верит в эту дичь
Мурзилка• вчера в 19:54
Ко мне в мои 10 лет в детстве такая гадалка пристала на улице, была послана . А тут взрослые люди ведутся
Незламна• вчера в 19:55
Ответ дляЛюблю пиво
Сама?

Да, сама забрала-своровала. Перечитайте то, что вы написали
Незламна• вчера в 19:55
Ответ дляМурзилка
Дети и старики - одного ума