В танке• сегодня в 11:14
Дівчата, потрібна порада
Почала робити лазерну епіляцію глибокого бікіні. В мене трохи збільшені малі статеві губи і зараз дуже сильно натирає білизна. Може перейти з глибокого на звичайне.. Чи пройти декілька процедур, щоб воно не було жорстким.. Чи ця жорсткість відновиться знову? Скільки тоді потрібно пройти процедур. Дівчата, я серйозно, будь ласка не жартуйте
Міняйловна• сегодня в 11:19
Зона бікіні, особливо глибокого - це гормонно-залежна зона.
Волосся час від часу там все одно буде відростати, тому десь раз на півроку потрібно буде робити корекцію все одно.
Міняйловна• сегодня в 11:17
А скільки потрібно пройти процедур - залежить індивідуально. Мені вистачило десь три процедури, щоб волосся стало набагато менше і воно стало світлим і м´яким.
Потім робила корекцію раз на півроку.
Потім через війну була перерва десь два роки, почало відростати інтенсивніше. Зараз знов ходжу на корекцію раз у півроку, після трьох процедур
Потім робила корекцію раз на півроку.
В танке
• сегодня в 11:25
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
До чого тут це? Йди повз
В танке
• сегодня в 11:37
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Ні, не колбаси - розчарую тебе. До тебе, судячи з рівня інтелекту, природа теж не була прихильною
Алина-1240• сегодня в 11:39
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
В танке
• сегодня в 11:39
Ответ дляМіняйловна
Потім робила корекцію раз на півроку.
Тобто після двохрічної перерви Вам довелось знову тричі проходити для досягнення необхідного ефекту?
Алина-1240• сегодня в 11:40
Ответ дляВ танке
7-8 на темные +1 раз в год
Алина-1240• сегодня в 11:40
Ответ дляВ танке
С собой выдавали тальк и крем..че вам натирает?)
Міняйловна• сегодня в 11:53
Ответ дляВ танке
Саме так.