Трохи злякана• вчера в 17:52
Підкажіть по Монобанку...
... дівчата, хто оформляв картку через Аврору, як там все відбувається? Терміново треба картку відкрити.
Булькаю• вчера в 17:56
Просто берете карточку и пробиваете на кассе. Все. А потом уже через приложение дома ее подключаете
Трохи злякана
• вчера в 17:58
Ответ дляБулькаю
У чаті телеграму оператор написав, що придбати може тільки та людина, яка буде відкривати рахунок
К.а.л.и.н.а• вчера в 17:58
Ответ дляТрохи злякана
Придбати може хто завгодно,активовувати має людина яка буде користуватися, бо ви будете сканувати свої документи
Трохи злякана
• вчера в 17:59
Ответ дляК.а.л.и.н.а
А відеозв’язок з оператором також буде?
Булькаю• вчера в 17:59
Ответ дляТрохи злякана
А відеозв’язок з оператором також буде?
Нет, в Авроре просто покупка и ничего больше
Трохи злякана
• вчера в 18:00
Ответ дляБулькаю
Ні, я маю на увазі, під час активації
Булькаю• вчера в 18:01
Ответ дляТрохи злякана
Ні, я маю на увазі, під час активації
Да, тогда может быть видеозвонок или активация через Дию
К.а.л.и.н.а• вчера в 18:01
Ответ дляТрохи злякана
А відеозв’язок з оператором також буде?
На пару секунд буквально
Трохи злякана
• вчера в 18:03
Ответ дляБулькаю
Та не пройшла відеозв’язок зараз людина, хотіли зараз віртуальну зробити. Порадили придбати карту в Аврорі. Але якщо буде така сама активація, то знов не вийде
Булькаю• вчера в 18:03
Ответ дляТрохи злякана
Тогда действительно не выйдет.
Летала_НаМетле• вчера в 18:05
Ответ дляТрохи злякана
Робіть в Пумбі інтернет карту
Цідило правди• вчера в 18:07
Ответ дляТрохи злякана
почему не прошла?
и зачем вообще видеосвязь, если можно через дию активировать
Трохи злякана
• вчера в 18:07
Ответ дляЦідило правди
почему не прошла?
Немає дії
Цідило правди• вчера в 18:10
Ответ дляТрохи злякана
У вас око болить?
похоже, это у вас что-то в этой теме болит
бумажными деньгами рассчитывайтесь
а карточки - это бесовство и цифровой лагерь
бумажными деньгами рассчитывайтесь
Трохи злякана
• вчера в 18:19
Ответ дляЦідило правди
бумажными деньгами рассчитывайтесь
Якщо ви не розумієте елементарних життєвих речей, то я поясню. Картка потрібна для людини в поважному віці, щоб я на ту картку могла перекинути гроші. Логічно, що Дії у людини не має, як і смартфону, бо не розбереться вже в цьому. Пенсію отримує на пошті і карток в банках не має також.
Наша взяла• вчера в 18:22
Ответ дляТрохи злякана
але для моно треба додаток
як же без смартфону?
і я без дії (на той момент не була ще встановлена) активувала
як же без смартфону?
Булькаю• вчера в 18:37
Ответ дляТрохи злякана
Немає дії
Тогда выход один- идти в отделение банка и там открывать. Придется выбрать другой банк, не моно
Цідило правди• вчера в 18:41
Ответ дляТрохи злякана
Я теж поясню. Не вам, бо ви вже вкрай забрехалися, а іншим.
Без смартфону ніякі інтернет-картки людині не допоможуть грошами користуватися.
Посеред ночі гроші людині в поважному віці точно не знадобляться.
А завтра вона може взяти паспорт, сходити до банка типу привата, отримати фізичну картку та користуватися нею.
Трохи злякана
• вчера в 18:52
Ответ дляЦідило правди
Батько не хоче у приваті робити картку, бо підтягнуть пенсію. А пенсію хоче отримувати виключно поштою.
Трохи злякана
• вчера в 18:50
Ответ дляНаша взяла
але для моно треба додаток
як же без смартфону?
Додаток я встановила на свій телефон
Трохи злякана
• вчера в 18:55
Ответ дляКоханозадовільна
Свекровь делала в приложении - оператор не звонил
Ну, а тепер так(
Мушля з Криму• вчера в 19:12
Ответ дляТрохи злякана
Немає дії
Так скачайте Дию.
Или у Вас шизофренические убеждения?
Булькаю• вчера в 19:22
Ответ дляТрохи злякана
Без заявления о переводе пенсии на карту, никто ее туда отправлять не станет. Будет получать на почте, как и получал
Коханозадовільна• вчера в 21:21
Ответ дляТрохи злякана
Ну, а тепер так(
Так она неделю назад делала