Творог для розжига• вчера в 20:48
Що робите вечорами
Я от ім і граюся. А могла б щось корисне зробити
А ви
очки_ннадо• вчера в 21:27
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні, відправила резюме і взяли, помічником. Зарплата як в тих, хто працює в магазині на викладці товарів чи прибирає, але стресу і нервів жах , тому що все вчити, все нове, розбиратися. Колектив теж це щось. Уже думаю, чи не піти в торгівлю.
Не йдіть. В мене від каси за півтора роки роботи вже око сіпається. Ще з початку поки вчилася, якось цікаво було. А зараз вже накрило
Огірок та Помідорчик• вчера в 21:32
Ответ дляочки_ннадо
Так тут замість каси комп´ютер )) те ж саме. Але розбиратися на багато більше треба з усім. І цілими днями в кабінеті, бачиш лише 3-4 співробітників. Мені здається, в торгівлі цікавіше, легше морально , а зарплата часто навіть більша. Я погналась за перспективами, але так уже втомилась, що нічого не хочу.
очки_ннадо• вчера в 21:42
Ответ дляОгірок та Помідорчик
дуже цікаво
Одні й ті самі люди кожного дня купляють одні й ті самі продукти й розраховуються завжди однаково. А ти маєш їм посміхатися, запитувати картку клієнта і питати brauchen Sie einen Beleg? Це болото, в них немає ніякої спонтанності, якісь не живі роботи.
Творог для розжига
• вчера в 21:57
Ответ дляГубной рояль
Приїхала з міста, п´ю каву, їм ковбасу і вас читаю.
на ніч каву? я вчора випила десь в 17. півночі не могла заснути =(
Творог для розжига
• вчера в 21:59
Ответ дляБурундучиха
Зараз дивлюсь Чужестранку і вишиваю.
Ще Аврорі купила такий набір, буду гратися. Люблю так проводити вечори
красота. я так жила років до 40. а потім понеслась посилена тривожність в звязку з пандемією, війною і тд
Творог для розжига
• вчера в 21:59
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Самое дурное время суток, обычно туплю(
аналогічно
а колись я вважала себе совою
Зараз на дієті• вчера в 22:24
Слушаю как шахеды сбивают, уже час наверное. Параллельно работаю, слушаю видео на Ютубе, заглядываю сюда, позже посмотрю что-то.
Луноходик_Ик• вчера в 22:38
Сериалы смотрю и ем семечки. Но смотрю на английском. Без прикладного смысла, просто раз попробовала, поняла, что многое понимаю. И стало интересно и на слух речь воспринимать, и вообще язык любопытен. Учила в свое время по учебникам, там таких объемов речи нет.
Луноходик_Ик• вчера в 22:38
Ответ дляА я з косою
Включаю Гру престолів, і буду вишивати.
Под нее главное не кушать)
Ну или пока не привыкнешь))
А я з косою• вчера в 23:43
Ответ дляЛуноходик_Ик
Под нее главное не кушать)
Ну или пока не привыкнешь))
Я вже на 4 му сезоні). Але так, не їм, бо пізно дивлюся.))