Тріль!• вчера в 10:08

Бьюті-бокс хтось хотів?

З´явився в Брокарді. Чекала 2 тижні, хотіла на подарунок купити. Але щось мені наповнення не сподобалося, пробники масок в більшості.
автор Тріль! • вчера в 10:09
Ось, 1500.00
miss.olja• вчера в 10:12
Гірший ніж попередній, але я замовила. Крем la Colline і маска кларанс - хай буде
автор Тріль! • вчера в 10:13
Ответ дляmiss.olja
Та да, на 14.02 був класний, але я не встигла. А цей виглядає ніяк тепер.
Бибер-анонимер• вчера в 10:15
Такой не хотим
А у нас макарошки• вчера в 10:17
Ответ дляТріль!
Там куча пробников и дешовая корея . За что там 1.500 грн?
Купите себе сыворотку за 750 и крем хороший за 750. Нормальный базовый уход для вашего типа кожи по сезону.
По-моеу это лучше
автор Тріль! • вчера в 10:17
Ответ дляБибер-анонимер
Такой не хотим
Правда? Ось і я розчарована
автор Тріль! • вчера в 10:17
Ответ дляА у нас макарошки
По-моеу это лучше
Так я і написала в старпості, що бокс гімно
Бибер-анонимер• вчера в 10:20
2.2026 был супер
Наивная Хо• вчера в 10:20
Дешеві пробники за 1500. Дякую за інфо. Але цей бокс пропущу. Неадекватна ціна за бюджетне наповнення
miss.olja• вчера в 10:21
Дивіться, 15 мл крему la colline по вартості десь 2200. Все, бокс відбився, інше можна вважати приємними дрібничками.
автор Тріль! • вчера в 10:23
Ответ дляmiss.olja
Ну, це якщо вам дуже потрібен той крем.
miss.olja• вчера в 10:25
Ответ дляТріль!
Ну, це якщо вам дуже потрібен той крем.
Якщо потрібно щось конкретно - треба іти в магазин і купляти це) бьюті бокс для мене - це подарувати собі приємні емоції. Це не міняє факту, що цей бокс набагато гірше за попередній.
Электричка• вчера в 10:41
Ответ дляТріль!
Ось, 1500.00
А мені чомусь не відображається в додатку. Скиньте хтось ссилку на нього
Солоденька цукОрка• вчера в 10:40
Кто-нибудь может промокодом для брокарда поделиться? Может есть ненужный. Спасибо
Гарнюнька• вчера в 10:53
Ой сколько хлама )) у меня где то коробка стоит куда я пробники с заказов скидываю, можно собрать бокс и загнать
Смячиком• вчера в 10:56
Вони в цей бокс умудрились напхати дешманські креми разом з люксом і селективом.
Так якщо я візьму бокс із за крема ла колін.
До нащо мені ті маски по 15 грн
Ширли-Мырли• вчера в 10:56
тю блин, а я только что примудрилась 1/2026 заказать
Файна цьоця• вчера в 11:14
зачем оно?
если нужен прямо конретный пробник, с целью понять стоит ли покупать полноразмер, то можно купить именно пробник либо попросить девочек в броке отложить средство на пробу.

просто кучка мотлоха случайного, ну помажетесь им поочередно, что это даст
Бибер-анонимер• вчера в 12:14
Ответ дляШирли-Мырли
Круто
автор Тріль! • вчера в 12:37
Ответ дляШирли-Мырли
В мене 6/2025 ще з´явився. Теж наповнення не дуже, маски, патчі