Домашня Зюзя• 05 марта в 10:17
Ноги крутит выкручивает, болят, судорога схватила
Уже 3й день нереально болят ноги ниже колен
Выкручивают как не погоду, немеют, пятки болят
Одну икру как схватила судорога и не отпускает уже пару часов
Что делать? К какому врачу обратиться?
З понеділка на дієті• 05 марта в 10:31
Аспаркам, это калий и магний, можно пропить, обычно от судорог помогает. Но не исключайте вены. Купите от вен крем в аптеке. Не поможет ничего, идите к врачу
Цикавенная• 05 марта в 10:37
Для початку до сімейного лікаря. Такий стан може бути обумовлений різними причинами. Якщо це синдром неспокійних ніг, то частіше за все через низький феритин або дефіцит віт Д. Вище вам правильно написали про магній. Окрім того такі симптоми можуть бути при патології судин нижніх кінців, тобто треба зробити доплер. А може бути і поєднання декількох факторів. До речі поперековий відділ хребта теж може провокувати болі та оніміння в ногах.
Море Щастя• 05 марта в 10:39
Ответ дляДомашня Зюзя
Ок
На крайняк попробуйте от судорог несколько раз магнезию внутримышечно. Если конечно нет противопоказаний.
Мульйонерша• 05 марта в 10:48
Ответ дляМоре Щастя
Нащо магнезію, якщо таблетки є? По 2 таблетки магнію 3 рази на день.
Мульйонерша• 05 марта в 10:49
Ответ дляМоре Щастя
Ви ж мабуть в курсі що це найболючіший укол в світі.
Море Щастя• 05 марта в 10:49
Ответ дляМульйонерша
Потому, что когда бабушку прихватила судорога, которую не знали как снять. Только укол магнезии помог, и ещё пара сняла вопрос.
Inconvenient• 05 марта в 12:24
Ответ дляЦикавенная
Якщо це патологія судин нижніх кінцівок, то детралекс допоможе?
Цикавенная• 05 марта в 16:10
Ответ дляInconvenient
Гарне питання. Може і допоможе, а може і ні. Треба дивитися що там у автора. Може їй под 50 років і останні 20 років ожиріння та порушення толерантності до глюкози і звідси наслідки для ніг.
Царевна_несушка• 05 марта в 23:29
Ответ дляМарічка
За магний плюсую, мне очень помог
А какой именно пили?