Забула що?• 1 час назад
Аромати з Єви
Хто знає аромат з Єви, що нагадує кремовий догляд? Бо я маю звичку кілька блоттерів захватити з собою . Один з ароматів мені досить сподобався. І досить стійким аромат виявився. Але не знаю що так пахне. Підкажіть хто знає, будь ласка.
Бадабум• 1 час назад
Для меня Moschino Cheap and Chic пахнет цитрусом и кремом. Но я ж не знаю, чем конкретно для вас пахнет кремовый уход - это понятие растяжимое.
Забула що?
• 1 час назад
Ответ дляБадабум
Ясно що сприйняття різне у всіх. Але - НЕ квітковий.НЕ фруктовий. Чимось нагадує ніжний крем. Можливо якісь вершкові нотки. Описувати не вмію. От що протестити ще раз? Може вгадаю з вашою допомогою.