Радість моя• Изменено 19 февраля в 21:17

Парфум з кремовим ароматом

Дівчата, хочеться гарний парфум з ненав´язливим кремовим ароматом.
Порадьте, хто такі знає.
Полонянка SexShop-а!• 19 февраля в 21:18
Tom Ford electric cherry - уходовый крем
Dries van Noten Soie malaquais - уходовый крем
Tom Ford sunkissed Goddes - крем от загара/крем для солярия
Вилосипедниця• 19 февраля в 21:22
Montblanc ‘Signature’
автор Радість моя • 19 февраля в 21:21
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це ви пожартували?
Русланка з гілки• 19 февраля в 21:24
Когда-то мне тут советовали Родригес пудра. Мне понравился, взяли второй флакон.
Не знаю на сколько он еще актуален, возможно появились новые ароматы. Но Родригес не отбрасывайте, как вариант
Полонянка SexShop-а!• 19 февраля в 21:28
Ответ дляРадість моя
Це ви пожартували?
Нет
Замрійлива• 19 февраля в 21:35
https://www.fragrantica.ua/perfumes/Juliette-Has-A...
Потринділиця• 19 февраля в 21:35
Burberry Goddess
Їжак в панчохах• 19 февраля в 21:47
Елдо - Путани в палаці. Дуже мінливий аромат: крем, пудра, фіалки, крапелька ванільної здоби, і дуже м´який мускус. Такий теплий комфортний парфум.
Мейсон Марджела - Баббл бас. Дороге мило, крем, аромат чистого тіла, молочко для тіла... щось таке.
Кому там слова не давали• 19 февраля в 21:49
Ответ дляРусланка з гілки
я би його не радила без затесту - мені він жахливий до тошноти
Русланка з гілки• 19 февраля в 22:23
Ответ дляКому там слова не давали
Считаю что все ароматы желательно тестировать. Они не копейки стоят, обидно, если будут просто стоять без дела.
Korovka33• 23 февраля в 09:55
Онлайн-магазин Pam.Parfum пропонує великий вибір оригінальної парфумерії від відомих світових брендів для тих, хто цінує легкість, свіжість і стиль у кожному ароматі. Серед наших хітів особливе місце займають свіжі цитрусові парфуми, які дарують відчуття бадьорості та енергії протягом усього дня. Вони поєднують ноти лимона, грейпфрута, апельсина та бергамоту, створюючи легкий, але привабливий шлейф, який підкреслює індивідуальність свого власника. Цитрусові парфуми https://pamparfum.com/catalog/czitrusovij/ ідеально підходять для щоденного використання, особливо в теплу пору року, адже дарують відчуття свіжості та піднесеного настрою. В каталозі Pam.Parfum представлені лише сертифіковані оригінальні аромати, що гарантує високу стійкість і неповторну композицію нот. Інтернет-магазин забезпечує зручне оформлення замовлення, швидку доставку по Україні та професійну підтримку у виборі ароматів. Обираючи парфуми з цитрусовим ароматом на сайті, ви отримуєте аромат, який підкреслює вашу елегантність, індивідуальність і життєрадісність.