Хвильоватиша• вчера в 17:29
Концерт BTS на Netflix, помогите разобраться
Девочки, кто знает что это? Ребенок просит посмотреть, будет какой-то спецпроект БТС на Нетфликсе 21 марта и его срочно нужно смотреть в прямом эфире. Кто знает, его будут показывать на украинском Нетфликсе или это для других регионов?
Тішуся неперетішуся• вчера в 17:42
20 березня виходить повноформатник BTS.
І, відповідно, камбек.
21 березня BTS даватимуть безкоштовний концерт в рамках камбеку, і його транслюватиме Нетфлікс. Цей концерт і хоче подивитись ваша донька.
Український Нетфлікс теж його транслюватиме, пряма трансляція відбудеться 21 березня в 13 по Києву.
Щоб подивитись концерт, потрібно придбати підписку на Нетфлікс. Ціна на місяць від 5 до 10 євро, в залежності від плану. Вся інфа про плани і підписку є на укр.сайті Нетфлікс.
Читайте уважно перед тим, як вибрати план і оплатити.
Інфа для доньки: якщо вона хоче, щоб її перегляд зарахувався на Нетфлікс і допоміг рейтингу групи, то першим відео, яке вони після підписки подивиться на Нетфлікс, повинна бути саме трансляція концерту BTS,а не щось інше.
Також на Віверс будуть прямі трансляції концертів BTS з Кореї та Японії, якщо донька захоче їх подивитись, але не підписана на Віверс, то напишіть тут в темі, я кину групу в тг, на якій будуть трансляції концертів.
І, відповідно, камбек.
Хвильоватиша
• вчера в 17:47
Ответ дляТішуся неперетішуся
20 березня виходить повноформатник BTS.
І, відповідно, камбек.
Спасибо ❤️❤️❤️ Можно, пожалуйста, попросить у вас ссылку на группу в телеграме? Говорит не подписана на Виверс, но очень хочет смотреть концерты. Вы просто мое спасение, спасибо вам огромное
Тішуся неперетішуся• вчера в 17:50
Ответ дляХвильоватиша
UAverse/BTS news
Це наша українська фанбаза, дівчата адміни пообіцяли трансляції з концертів в Сеулі та з Гояна.
Нехай донька долучається до каналу)
Ну і Армі повинні допомагати одна одній)
Нехай донька долучається до каналу)
Хвильоватиша
• вчера в 17:51
Ответ дляТішуся неперетішуся
UAverse/BTS news
Нехай донька долучається до каналу)
Спасибо вам от нас двоих ❤️🌸
Білка в колесі• вчера в 17:56
Ответ дляТішуся неперетішуся
UAverse/BTS news
Нехай донька долучається до каналу)
С вашего позволения, дам название канала и своей дочери. Она тоже арми со стажем
Тішуся неперетішуся• вчера в 18:10
Ответ дляБілка в колесі
А ви ще ні? Як тримаєтесь?)
Моя донька Армі вже років 9, десь з 17-го чи 18-го. Я з трохи меншим стажем - з 19-го)
Білка в колесі• вчера в 18:21
Ответ дляТішуся неперетішуся
А ви ще ні? Як тримаєтесь?)
Я нет. Но просто в принципе равнодушна к любой музыке. А дочка тоже где-то с 17 или 18 года считает себя Арми. Страдала когда они там все в армию ушли