ГейТуда• 08 марта в 18:51

Дівчатка, фільм НУ МАМ, наш, український. Дивлюсь на Netflix. До 8 березня

те, що треба
ПочтальЁнша• 08 марта в 18:53
Безкоштовно?
Затишне кубло• 08 марта в 18:53
Окрім Жураківської та Роговцевої там нема жодного нормального актора, якийсь дитячий ранок...
автор ГейТуда • 08 марта в 18:55
Ответ дляПочтальЁнша
Безкоштовно?
На Ютубі напевно є безкоштовно
Да, я блондинка!• 08 марта в 18:57
З заводуправління колеги ходили в кінотеатр , чудовий фільм по відгукам. Пізно сказали я би теж глянула
Директриссимо• 08 марта в 18:59
безкоштовно поки що немає ніде
Сонечко• 08 марта в 19:15
Ответ дляДа, я блондинка!
Херня полная. Не понравился
Наша взяла• 08 марта в 19:18
В цілому фільм непоганий , можна глянути, займаючись чимось. Але гра Олени Кравець - хто їй сказав що вона акторка ??
Смурфик• 08 марта в 19:39
Ответ дляНаша взяла
президент
Засомневаю• 08 марта в 19:48
там знялася Кравець - уже причина не дивитися. кума зеленського, що нила, як її бідненьку захейтили за мільйони з бюджету, як вона була на дні...людинка геть не в курсі, які реальні проблеми у мільйонів укранців? і не розміє проблемки, чому не ок, коли її як куму прилаштувати намагалися піж час війни на тепле місце?
Мамина корзиночка• 08 марта в 20:03
Я смотрела в кинотеатре. Такое, на один раз.
Зоркая Зорро• 08 марта в 20:03
Моя подруга в Чехії. Каже , квитки на 11 березня ледве встигла взяти. Розмели за один вечір.
Піду дивитись
Тарабарщина• 08 марта в 23:38
Трейлер не сподобався ,мабуть и фильм такий же