MacOS-ница• Изменено вчера в 17:44
Як зрозуміти, що третя світова вже розпочалася?
Як люди зрозуміють, що третя світова вже почалася? Особливо в і Україні, коли у нас своя війна. Читаю новини і це пзцд якись. Я сумніваюсь, що хтось вийде в ефір і заявить про це.
Помилуйте мадам• вчера в 17:45
Якщо Ви в Україні,яка вам різниця? Ну будуть літати ракети по Європі,вам що?
Файна дівка• вчера в 17:46
Ответ дляИдууу--уууу блин
а що зміниться, якщо скажуть публічно?))
Автор официально закупит коробку обуховской, мешок муки и соли.
MacOS-ница
• вчера в 17:46
Ответ дляПомилуйте мадам
Чим більше там, тим менше дадуть нам.
Файна дівка• вчера в 17:46
Ответ дляMacOS-ница
Чим більше там, тим менше дадуть нам.
Куда уж меньше
Идууу--уууу блин• вчера в 17:46
Ответ дляMacOS-ница
Чим більше там, тим менше дадуть нам.
так ми ж обміняємо ракети на наші дрони)) ще краще буде)))
Помилуйте мадам• вчера в 17:49
Ответ дляMacOS-ница
Чим більше там, тим менше дадуть нам.
Вони взагалі хотіли забути про нашу війну і хотіли жити своє мирне життя,не придушивши зло
Все возможно• вчера в 17:49
Хотелось бы послушать мнение тех, кто возмущался почему Украина не объявляет состояние войны
MacOS-ница
• вчера в 17:49
Ответ для karie
кто в Украине нам плевать.иран нас не тронет
Ну да, це ж не іранські дрони у нас тут шастають.
Идууу--уууу блин• вчера в 17:49
Ответ дляMacOS-ница
а які?
MacOS-ница
• вчера в 17:50
Ответ дляИдууу--уууу блин
а які?
Та це сарказм. Бо в сенсі Іран нас не троне? Їх зброя вже не один рік літає над нашими головами.
Идууу--уууу блин• вчера в 17:51
Ответ дляMacOS-ница
зрозуміла))
союзник рф - наш ворог
Эт вернячОк• вчера в 17:52
Ответ дляПомилуйте мадам
Как минимум то, что и нас это коснется не в последнюю очередь, как можно быть настолько недальновидными?
Помилуйте мадам• вчера в 17:55
Ответ дляЭт вернячОк
Как коснется в негативном ключе,расскажите недальновидным?Зе он уже торгуется за ракеты петриот, наши навыки уже оказались нужными
ГейСюда• вчера в 17:54
Ісландія, Нова Зеландія, Швейцарія, Бутан, Чилі та Аргентина — це країни, де можна найбезпечніше пережити Третю світову війну, — Global Peace Index.
Она давно началась и все видели и дали ей разгореться .
Басноплетка• вчера в 17:54
Якщо наші партизани повиносять всю підземну оружейку іранців, ми повибиваємо кацапів, зацементуємо всю расісю і будемо грати на баяні
Басноплетка• вчера в 17:55
Ответ дляГейСюда
Нічого нового
Плету интриги• вчера в 17:55
Ніяк
Якщо конфлікти розповсюджуються, більше гине - це не регіональна війна. Як воронка затягує інші країни і впливає на них.
Бо у нас іранські шахеди вбивають
І в ОАЄ іранські шахеди.
У нас дрони російські, в арабів дрони з російськими комплектуючими. Тищі км відстань, а засоби одні, це і є світова війна, початок.
Бо у нас іранські шахеди вбивають
І в ОАЄ іранські шахеди.
Рання пташка• вчера в 17:55
Ответ дляИдууу--уууу блин
А нахіба нам ті ракети...У нас свої є ФЛАМІНГО звуться
Идууу--уууу блин• вчера в 17:55
Ответ дляРання пташка
ракети для ППО (патріот).
от цього в нас немає
Рання пташка• вчера в 17:56
Ответ дляИдууу--уууу блин
ракети для ППО (патріот).
от цього в нас немає
А були ж...
ГейСюда• вчера в 17:56
Ответ дляИдууу--уууу блин
зрозуміла))
союзник рф - наш ворог
Да рашка всё, что ей надо получила от Ирана и сдала его с потрохами . Благодаря войне, которую НАЧАЛ Трамп, рашка обоготится как никогда на нефти и газе .
Идууу--уууу блин• вчера в 17:56
Ответ дляРання пташка
А були ж...
використали ...стільки обстрілів
MacOS-ница
• вчера в 17:57
Ответ дляИдууу--уууу блин
ракети для ППО (патріот).
от цього в нас немає
При тому, що у нас і так їх постійно чи зовсім мало, чи взагалі немає, а зараз і ті одиниці штук не будуть давати, бо всі на стрьомі. Пздц.