Реверанс• 05 марта в 18:24
Левітт коментувала публікацію Трампа який напередодні звинувачував Байдена
Кому там Байден свого часу був не такий і виживший з розуму дідок,хоча справді багато зробив для України. Хто радів виборам Трампона,можете порівняти їх дії в відношенні до України зараз.
В адміністрації Дональда Трампа розкритикували "нерозумне рішення" попереднього президента США Джо Байдена за передачу найкращої американської зброї в Україну. Про це на брифінгу 4 березня заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт.Левітт коментувала публікацію Трампа, який напередодні звинувачував Байдена у тому, що експрезидент США передав Україні забагато зброї, яку зараз могли б купити на Близькому Сході.
"На жаль, чотири роки в Білому домі сидів дуже дурний і некомпетентний лідер, який віддав багато нашої найкращої зброї задарма, безкоштовно, іншій країні дуже далекій від нас, на ім´я Україна", - заявила вона.
Також дякуємо неперевершеному Володимиру Зеленському за його фантастичну дипломатію.Гарно постарався.Далі буде...
Чалий Валерій Олексійович довго і успішно працювавший послом в США 14 жовтня 2019 року в інтерв´ю повідомив, що звільнився з державної служби у Міністерстві закордонних справ України, пояснивши це тим, що ’підходи нинішньої президентської канцелярії суперечать його уявленням про «традиційну дипломатію»’.
«Я ухвалив рішення припинити зараз державну службу. І я скажу чому. Для того, щоби працювати на американському напрямі, треба мати потужну скоординовану команду, яка би діяла від президента, міністра оборони, міністра закордонних справ, від бізнесу, який експортує в США, від парламенту. Щоби була довіра в українській команді, як це було раніше… Депутати різних політичних сил, коли приїжджали у Вашингтон, я всіх знаю, зустрічався і їм казав: в питаннях безпеки, оборони, підтримки України давайте діяти разом. І попри певні моменти, так і було. Зараз я цього не бачу», — сказав Чалий.
Квартал 95 представляє:
Посла України в Омані Ольгу Селих запросили на офіційний іфтар у посольстві Саудівської Аравії в Маскаті. Вічна пам’ять дипломатичному протоколу.Послиця в легінсах на прийомі в мусульманській державі це в стилі ’нових ліц’. Вже якось так. Пффф! Легінси не леопардові, цицьки задрапіровані і на тому дякуйте.
Довідка.
Ольга Селих була призначена послом України в Омані у липні 2025 року президентом Володимиром Зеленським. До цього вона мала досвід у будівельному бізнесі та адвокатурі, але практичного дипломатичного досвіду не мала — лише короткий курс для Надзвичайних та Повноважних послів у 2025 році. Її компанії вигравали численні державні тендери, а частина родичів мала зв’язки з забороненою проросійською партією ОПЗЖ.
Зокрема на цей образ звернув увагу політолог Віктор Уколов, який зазначив, що оманці, ймовірно, шоковані образом української дипломатки.
“Звичайно, це дике порушення всіх правил і навіть виклик. Але чого ж ми хотіли – ця жінка ніколи не була дипломатом. Вона юрист, але, наприклад, Болгарії з нашим послом не повезло ще більше”, – зазначив він.
“Ніхто, НІХТО не буде сприймати всерйоз подібну жінку в такій країні, як Оман. І це її обов’язок дбати про такі речі,вона є голосом України, її повинні чути!” Ганьба.
Довідка.