Колишня муза• вчера в 20:27
Хто купував вечірні, святкові сукні на Тему?
Поділіться відгуком, будь ласка, про свої покупки одягу. Випускний у доньки, 4 клас, глянула ціни на Промі - красиві, пишні 3-5 тис грн. На Тему схожі 1100-1400грн +-. Цікавить одяг отримали такий як на фото, чи відрізняється? Те що там поліестер буде - то це я розумію, але хоча б на вигляд сходиться чи ні?
Колишня муза
• вчера в 20:31
Чоловік каже - не ризикуй) а мені шкода на раз вдягнути 3-5 тис витрачати)
Джавеліна• вчера в 20:33
Ответ дляКолишня муза
Я знаю одну, якій на випускний сукню купували за 2,5 тис $$$. І були 2 сукні, одна зранку за 1000 Дол, ввечері інша за 2,5.
Вмію заміряти найкраще• вчера в 20:33
Подруга на Шейне покупала, один в один. За вечерние платья с тему не знаю, обычные покупала, получила то что на фото
Нервогенератор• вчера в 20:34
Покупала свитер, топы, колготы и трусы. Трусы норм, остальное дерьмище.
Миловидна леді• вчера в 20:38
Ответ дляКолишня муза
Не тратьте, пусть муж купит
Країна мрій• вчера в 20:40
Ответ дляКолишня муза
На прокат візьміть в вашому місті
Колишня муза
• вчера в 20:50
Ответ дляКраїна мрій
На прокат візьміть в вашому місті
Місто маленьке, нема такого
Колишня муза
• вчера в 20:51
Ответ дляМиловидна леді
Не тратьте, пусть муж купит
Та понятно)) хто ж іще. Ви ж не купите!)))
Колишня муза
• вчера в 20:56
Ответ дляДжавеліна
Ну і добре
Біток чи ефір?• вчера в 21:01
Кума купувала дві сукні на випуск в садочок. Все гарно, відповідає фото. Тільки гарно розгладити пишну спідницю прийшлось
Все до блиску• вчера в 21:10
Переглянула сукні на Тему, дуже гарні, я би орієнтувалася по відгукам і замовила би. Донька купувала собі шубу, першу замовила не читавши відгуки, прийшло шо попало, другий раз передивилася фото у відгуках, і шуба прийшла шикарна
Щось не спиться• вчера в 21:11
Ответ дляКолишня муза
Відгуки і живі фото є?
Я купувала спідниці , там де багато відгуків і фото, нормально все було, і по розмірах, і по тканині
Щось не спиться• вчера в 21:13
Ответ дляНервогенератор
Купувала чудові вовняні светри, бюстгальтери і колготи.
Не треба гнатися за самою низькою ціною, от і все.
А, ще відгуки не лінуйтеся переглядати .
Миловидна леді• 2 часа назад
Ответ дляКолишня муза
Нет, конечно
Країна мрій• 2 часа назад
Ответ дляКолишня муза
Місто маленьке, нема такого
А сукні по 5000 є? Звідки в вашому місті такі доходи?
Бронетапці• 2 часа назад
Ви хоч покажіть приклад, якого плану сукня має бути ...на Тему не брала, ось Шейн, Дейзі один в один як на фото, чудова якість. Рекомендую Сюзі, Україна.
Колишня муза
• 2 часа назад
Ответ дляБронетапці
Таку дуже хоче. У нас домовились батьки, що всі вдягають або чорне або біле.
Асталависта бэйби• 1 час назад
Закажите несколько разными заказами, не подойдут - вернете. Через пару недель приедут и все успеете понять