Я натуралка• 05 марта в 22:56

Как оно, жить в селе

На 2000 жителей?
Красота неземная• 05 марта в 23:22
Ответ дляБабуся мороз
Поки дитина була мала я постійно з ним кудись ходила. Вишукувала цікаві івенти на вихідні. Це були і дитячі театри, і мк різні, і роледром, каток, кіно, аквапарку, у парках (Маріїнський, Шевченка) до свят завжди проводили цвкавідитячі заходи. Поки було цікаво, часто їздили на лижі в Карпати. Коли син виріс,то ходила сама в театри і на концерти. Я не уявляю, що можна робити в селі. Це мій страшний сон. Все дитинство нас возили до бабусі з Києва щовихідних у те кляте село, а я так хотіла з мамою кудись піти, хоч просто в парк, а не 500 км труситься в машині.
Звісно як це робити живучи в селі маючи авто і не будучи загнаним за тиждень ритмом мегаполісу
Бабуся мороз• 05 марта в 23:25
Ответ дляКрасота неземная
Кожному своє. Але мені легше пройтись 10 хв до метро, ніж з за міста їхати машиною у вихідний.
Бабуся мороз• 05 марта в 23:26
Ответ дляКрасота неземная
Це біля моря вам сумно ?
Так, не весело.
Марафетчица• 05 марта в 23:27
А какая разница сколько жителей? Раньше жила в селе на 2000 человек, сейчас на 9000, разница только в том, что от села на 2000 человек до обл центра минут 20 - 30, от села на 9000 минут 40 - 50. Все.
Твоя подружайка• 05 марта в 23:29
Нормально.
Ділянка велика, діти на повітрі граються, на велосипедах їздять.
По магазинах на машині.
Генератор, інвертор, сонячні панелі є.
Город як розвага, квіточки та інше.
Не хворіємо вже 5 років.
Що ще цікавить?
Красота неземная• 05 марта в 23:36
Ответ дляБабуся мороз
Так машиною не довше
Ніж пройтися плюс метро
Красота неземная• 05 марта в 23:37
Ответ дляБабуся мороз
Так, не весело.
Чому ? Додому охота ?
Бабуся мороз• 05 марта в 23:38
Ответ дляКрасота неземная
Так машиною не довше
Ніж пройтися плюс метро
У мене фобія-де припаркуватися в центрі Києва. Тому користуюсь метро. Живемо в центрі, все поруч. Звісно на дачу зручніше машиною, ніж маршруткою.
Ваша прЭлесть• 05 марта в 23:41
Це жити в комфорті- з світлом, теплом в холодну пору, водою, прохолодною в спеку
В спокої, само собою
Бабуся мороз• 05 марта в 23:43
Ответ дляКрасота неземная
Чому ? Додому охота ?
А що веселого в морі? Це класно приїхати на 2-3 тижні, а потім повернутися в цивілізацію. А коли треба їхати 2 години до найближчого райцентру, де можна купити одяг, взуття,текстиль, будматеріали і то, не те що хочеш і можеш, а те що є. То це не весело геть.
Красота неземная• 05 марта в 23:46
Ответ дляБабуся мороз
Ви в якій країні ?
автор Я натуралка • 05 марта в 23:50
Просто я недавно была в таком селе, детей мало, гулять негде, дороги ужасные, амбулатория где сидит какой то врач, за более менее приличной мед помощью надо ехать пол часа до смт или два до города. В магазинах ассортимент скудный, цены высокие. Работы нет вообще, та, которая есть с минимальной зп.
Спортивных секций, каких то организованных развлечений для детей нет.
Но с другой стороны природа, земля,и курочки, козочки.
автор Я натуралка • 05 марта в 23:55
Про генератор и солнечные панели смешно, там работы нет, люди на дрова помощь от ЮНИСЕФ оформляли.
Таракашечка• 05 марта в 23:57
Супер
Ms. Android• 06 марта в 00:24
Ответ дляБабуся мороз
У місті є парки, трц, театри, мк для дітей, екскурсії, квест кімнати. Є купа гуртків, спілкування з однолітками. Я не уявляю що роблять діти в селах. Допомагають дорослим, сидять в телефонах. Я живу в селі на 12 тис населення, на березі моря, не в Україні. І це трешак. Є один дитячий майданчик убогий,жодного спорт майданчику. Немає навіть кільця баскетбольного. Є 2 спорт зала, 3 супермаркети з їжею.
12тысяч.
а 900 до войны как вам
пАлАвинкА• 06 марта в 00:27
Ну как вам сказать. Очень тяжело. Это не инстаграмные фото, которые сейчас через один выставляют.
Это много работы.
Всё детство прошло в селе, сейчас не хочу
Заліковий троль• 06 марта в 00:29
Ответ дляВаша прЭлесть
Поняття не маю, в моєму 400
И как вам? Где работаете? Как развлекаетесь? Как детям ? Это же школа наверное где то вы более большом селе есть и надо ездить?
Алесс• 06 марта в 00:30
В чем вопрос? В квартире,или в частном секторе?
Или в инфраструктуре?
Заліковий троль• 06 марта в 00:30
Ответ дляКрасота неземная
Зараз будуть переконувати що в пробках весело як і в міському транспорті і з театрів не вилазять
Каждые выходные ездили в театр. Село 6 км от города.
Заліковий троль• 06 марта в 00:31
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я тоже это село ненавижу, мечтаю переехать в маленькое нормальное тихое село, но пока держит образование детей.
Напишите название , интересно где оно находится
Горлаю зрання• 06 марта в 00:34
Так жить можно, но для развития и досуга детей практически нет ничего, примитивные ДЮСШ и дом летского творчества и муз школа
Ваша прЭлесть• 06 марта в 09:02
Ответ дляЗаліковий троль
Нормально. Ми біля Івано франківська, син студент у Львові, молодшій 12 - школа, музична, спорт і все інше автомобілем вожу в місто.
Розваги зимою лижі, літом гори і море за кордоном.
Бабуся мороз• 06 марта в 12:12
Ответ дляMs. Android
12тысяч.
а 900 до войны как вам
Мне-никак.
Заліковий троль• 06 марта в 14:01
Ответ дляВаша прЭлесть
Спасибо!