Ламборджини• 1 час назад
Ой, що то коїться? ... рашка та США
Два російські бомбардувальники Ту-142 наблизилися до Аляски та Канади — у відповідь Сполучені Штати та Канада підняли винищувачі F-35 ВПС США, два винищувачі F-22,
Ламборджини
• 1 час назад
США направили на Близький Схід «літак Судного дня» E-6B Mercury, який використовується для зв´язку з підводними човнами, оснащеними ядерною зброєю.
Единорог_помог• 1 час назад
Ответ дляМаргарита и Мастер
И ничего не будет
Буде але трохи згодом.
Ламборджини
• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
І шо? У вас лише гучний заголовок
Подивимося - шо.
Ламборджини
• 1 час назад
Ответ дляЕдинорог_помог
Буде але трохи згодом.
А зараз нічого немає?
Единорог_помог• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
А зараз нічого немає?
Поміж підарасією і американцями? Зараз нічого.
Лукава Кішка• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Ага, интересно чего это раша туда полезла
Помірятися пісюнами з штатами.
Ламборджини
• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
фото
Вам смешно, а я страдаю, что дома стоит ведро виски, подарок на 2022 новый год, так тепло представляю нашу встречу.
Ламборджини
• 1 час назад
Ответ дляЛукава Кішка
Помірятися пісюнами з штатами.
оба висячие
Лукава Кішка• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
А в мене шампусік, ящик вина і домашня наливочка три 3-літрові банки(вишня, малина, чорна смородина)
Ламборджини
• 1 час назад
Ответ дляЛукава Кішка
Слина полилася...
Ласунка• 1 час назад
Два ипанутых деда, они дружки, поэтому ничего тем спмолетам не будет, это шоу.
❗️У нас не було вибору, Іран збирався напасти на нас, якби ми не напали на них, тому що вони божевільні, — Трамп
Лукава Кішка• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
Слина полилася...
І воно ото все стоїть саменьке, невипите 4 роки
Баба_Воля• 1 час назад
Ответ дляЛасунка
Це ж ’Я могу показать откуда готовилось нападение’, тільки англійською
Ласунка• 1 час назад
Ответ дляБаба_Воля
И уже даже про ядерку не мелет, на него собирались напасть беднягу и он напал превентивно
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляПарова машина
Пробує межі дозволеного
Несемо світло разом• 1 час назад
У вас немає такого відчуття що світи на порозі шухеру? Ідіоти і діди правлять світом і тепер нашого того світу 90 х, 2000х вже не існує. Того світу з серіалу Друзі не існує.
ЖаннаНеАгузарова• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
І шо? У вас лише гучний заголовок
А інших перемог у автора для гас немає, тому хочаб так.
Примарочка• 1 час назад
Ответ дляЛамборджини
А зараз нічого немає?
А що конкретно в США відбувається, американці від чогось страждають? Вони взагалі з моменту здобуття незалежності у чомусь утискали себе (особливо білі)?
Соображалочка• 48 минут назад
Ответ дляЛукава Кішка
приїжайте та пийте, аби тільки і горя
Все до блиску• 48 минут назад
И что ? У них это постоянно происходит у границ ? Это как - то влияет на ситуацию в Украине ? А вот то , что теперь деньги и вооружение и ЕС и США пойдут на войну в Иране , а не на помощь Украине, повлияет на ход войны гораздо больше.