ЛижТолько• 06 марта в 17:15
Догляд при розацеа
А розкажіть про свій догляд при розацеа? Чим користуєтесь, можна з назвою засобів. Які тригери у вас провокують загострення?
В мене вона з´явилась зараз(( Дерматолог призначила м´яку пінку для вмивання і крем іверліт. Ну і звісно спф на постійній основі. На все інше шкіра червоніє, пече. Після вулиці теж червона і пече. Очі теж печуть(( Два тижні на іверліті, але якось поки не відчуваю полегшення. Тільки сухість сильна. Що вам допомогло добитися ремісії? Можливо хтось теж користувався Іверлітом, поділіться своїми враженнями)
Галя-краля• 06 марта в 17:18
Мне твердит не помогает, хотя и пользуюсь им раз в день. Лучше подходит метронидазол, он и дешевле кстати.
А вообще лучше всего сделать ipl лазер, от него действительно есть эффект
ЛижТолько
• 06 марта в 17:21
Ответ дляГаля-краля
Мені теж призначили іверліт раз в день, на ніч. От і думаю, чи я просто ще мало ним користуюсь чи ефекту від нього взагалі немає.
Як я зрозуміла, то все одно потрібно спочатку зняти запалення, в потім робити ipl курсом. Ви робили цю процедуру?
Галя-краля• 06 марта в 17:24
Ответ дляЛижТолько
Вы продолжайте пользоваться в любом случае, возможно вам поможет. Так как изначально я пробовала пользоваться солантрой. Читала что она многим помогает и но не мне, только хуже от нее становилось.
Лазер делала. И делала тогда когда лицо было воспалено. После процедуры все воспаляется и кажется что только хуже стало, но за месяц все утихает и лицо становится намного лучше
ЛижТолько
• 06 марта в 17:29
Ответ дляГаля-краля
Мені лікар призначила поки на місяць, то користуюсь звісно. Але вже нерви здають(((
А скільки процедур лазеру робили для нормального ефекту?
Сижу_и_плачу• 06 марта в 17:30
В период обострения были Солантра на ночь, метронидазол + крем Розамет.
Ещё в уходе крем с азелаиновой кислотой или сыворотка с ней же.
ЛижТолько
• 06 марта в 17:35
Ответ дляСижу_и_плачу
Азелаїнову кислоту теж хочу спробувати. Хоча вже боюсь, бо на все шкіра видає реакцію.
А метронідазол в таблетках був чи мазь?
ЛижТолько
• 06 марта в 17:37
Ответ дляБезпринципова
Азелаїнова кислота, раджу сироватку від allies of skin
Дякую, зараз почитаю за неї.
Зяблик протестант• 06 марта в 17:56
Ответ дляБезпринципова
Она просто лучшее, что было!
Хотя у меня папуло-пустулезная форма
Сижу_и_плачу• 06 марта в 17:58
Ответ дляЛижТолько
А метронідазол в таблетках був чи мазь?
И то, и то: Розамет содержит метронидазол. Я на день его мазала. Он, кстати, нормальный, я лицо припудривала - ничего не скатывалось, он хорошо впитывался.
Цветочница• 06 марта в 18:22
Авторе, колись тут на форумі радили недорогі засоби , здається з кислотою
Я купила, сама собі призначила, і тільки на них вилізла) і від червоного вина відмовилась. Задоволена
ЛижТолько
• 06 марта в 18:37
Ответ дляЗяблик протестант
Она просто лучшее, что было!
Хотя у меня папуло-пустулезная форма
В мене еритематозна поки що. Але ж як шкіра палає після вулиці, то капець.
Ви постійно на цій азелаїнці чи лише користувалися курсом?
ЛижТолько
• 06 марта в 18:47
Ответ дляЦветочница
Дякую) Подивлюсь ці засоби. Не так вже бісить червоне обличчя, як відчуття що воно горить( Алкоголь не вживаю, хоч якийсь плюс))
Зяблик протестант• 06 марта в 19:07
Ответ дляЛижТолько
Когда лицо было очень чувствительным, я использовала бепантен, потом купила крем с пантенолом в составе, он очень хорошо успокаивает. Вы пользуетесь чем-то подобным? Я им закрываю азелаинку
Коже надо дать немного ресурса восстановиться
Азелаинкой пользуюсь всегда
Цветочница• 06 марта в 19:13
Ответ дляЛижТолько
в мене те саме було. допомогло
ЛижТолько
• 06 марта в 20:56
Ответ дляЗяблик протестант
Азелаинкой пользуюсь всегда
В мене зараз Cicaplast. Але він просто як жирна маска на обличчі. А зранку все одно сухість. Читаю, що його взагалі не рекомендують лікарі, бо він створює оклюзію, що теж не добре. От не знаю, на що його замінити, щоб було комфортно((
Зяблик протестант• 06 марта в 22:34
Ответ дляЛижТолько
Я этим сейчас очень довольна.
Manyo Panthetoin Cream
ЛижТолько
• 06 марта в 22:41
Ответ дляЗяблик протестант
Я этим сейчас очень довольна.
Manyo Panthetoin Cream
О, я найшла його в маленькому об´ємі -20мл) Так як моя шкіра на все реагує неадекватно, то маленький об´єм ідеально щоб спробувати. Дякую.
Зяблик протестант• 06 марта в 22:50
Ответ дляЛижТолько
Расскажете потом!)