дама_из_декрета• Изменено 07 марта в 19:40

Бачили вже, які зараз затримки поїздів?

Ну от і як щось планувати? Це просто жах, якщо ще й з дитиною, застрягти на 12 годин в потязі серед поля...
irenmay• 07 марта в 23:10
Ответ дляSolnceya
Мой муж работал недели 2 без выходных, мечтал полежать и отдохнуть. Вчера выехал из Львова в Черкассы к маме на день рождения. В итоге вот только что прибыл в Киев, обещают часа через 2 дальше поехать. Отдохнул и полежал на славу! )))
Ну, в войну планировать что-то - такое. Бога смешить. Везде запас нужен или принятие))
Що каже ваш чоловік? Моя 18-річна теж поверталась цим поїздом додому з навчання в Львові. До цього часу сидять в Києві. Якась працівниця недавно приходила до них, розказувала про якісь там нюанси подачі поїзда до Черкас. Донька нічого не зрозуміла, перепитати посоромилась. Може, ваш чоловік щось знає?

Опля Картопля• 08 марта в 12:05
Ответ дляirenmay
Він поїхав маршруткою далі, дзвонив і ми вірно вирішили, що обіцянки можуть не здійснитися. А як ваша донька далі добралася?