Доктор Хаос• вчера в 20:35
Ви б образились на чоловіка?
Якби він Вас не привітав з Днем закоханих, 8 березня, навіть на словах. Вам було б образливо?
За ким я буду?• вчера в 20:38
Так. Але після пари свят спочатку натякала, потім скандали влаштовувала і тепер вітає. На берегу домовляйтеся про таке
Пищалка• вчера в 20:37
Ну я б здивувалася. Спитала б, чому це він так придумав мене не вітати?
Бжоли-бандерівці• вчера в 20:38
Ответ дляПищалка
и по мордяке
Показушница• вчера в 20:39
Пофиг. Не считаю это праздником. Достаточно, что у меня есть его карта и я могу покупать все, что вздумается
Доктор Хаос
• вчера в 20:39
Ответ дляЗа ким я буду?
Мій мене навіть з Днем народження на початку стосунків не вітав. Купила йому два светри на День закоханих, а він навіть на словах не привітав мене((
Доктор Хаос
• вчера в 20:40
Ответ дляАшотакоя
До цього вітав завжди, а в цей раз - ні? Спитала б шо за фігня.
Не вітав. Навіть якось з Днем народження не вітав
Пищалка• вчера в 20:40
Ответ дляБжоли-бандерівці
и по мордяке
Спочатку треба вислухати. Можливо, замовлення ще їде
Ашотакоя• вчера в 20:40
Ответ дляДоктор Хаос
Ви вперше вирішили образитися?
Бжоли-бандерівці• вчера в 20:40
Ответ дляПищалка
поздно
Сяду на шию, дорого!• вчера в 20:40
Ответ дляДоктор Хаос
И зачем вы с ним?
Хтомолодець? Я!• вчера в 20:40
Муж может попробовать не поздравить только в первый год отношений. Потом это просто неприемлемо.
Если вы давно вместе и он никогда не поздравлял, а вы вдруг на 10 году жизни решили обидеться - то это странно. Раньше же все устраивало, что сейчас изменилось?
Пищалка• вчера в 20:41
Ответ дляБжоли-бандерівці
поздно
Розмова все одно буде
Я така колупалкіна)
Доктор Хаос
• вчера в 20:41
Ответ дляАшотакоя
Ви вперше вирішили образитися?
Я купила йому на День закоханих два светри, а він мене навіть на словах не привітав. Був вихідний, я працювала, навіть нічого не приготував на вечерю
Хтомолодець? Я!• вчера в 20:42
Ответ дляДоктор Хаос
Это ваш первый праздник вместе?
Ашотакоя• вчера в 20:43
Ответ дляДоктор Хаос
І що далі? На 8 березня щось будете своїй ’бабі’ дарувати?
Капитанша• вчера в 20:43
Ну я не понимаю как вы вообще с таким мужьями живете, в игноре. А если живете, чего тогда обижаетесь
Доктор Хаос
• вчера в 20:43
Ответ дляХтомолодець? Я!
Это ваш первый праздник вместе?
Ні, вже 4
За ким я буду?• вчера в 20:43
Ответ дляДоктор Хаос
Саме так. Перший рік привітав на словах, після того як запросила на торт. На торт так і не приїхав, а зустрілися лише через два тиждні і тоді не було вже ні вітань при зустрічі, ні квітів, він і забув. Тоді НР теж я вітала його перша, подарунок дарувала йому перша. А тоді перед першою річницею знайомства влаштувала скандал, що жодне свято привітань не чула. Врешті привітав за річницю знайомства, а після того вітає й інші свята
Хтомолодець? Я!• вчера в 20:43
Ответ дляДоктор Хаос
Ні, вже 4
И вы его еще не научили что вас нужно поздравлять?
Пищалка• вчера в 20:44
Ответ дляДоктор Хаос
Мене завжди вітав. А одного разу щось у нього переклинуло, і я отримала подарунок аж ввечері. Ото було) Прийшлось прімєнять воспітательниє мєри)
Доктор Хаос
• вчера в 20:44
Ответ дляMs. Анонимная
І він не розуміє, що ображає?
Ні. Він ще і мене зробить винною