Зрадорозганячка• 08 марта в 22:16

Маска для обличчя вранці

Дівчатка, може хтось вже знайшов та може порадити маску для обличчя на кожен день, щоб вранці зволожувала, освіжала та прибирала ось цю сонливу набляклість. Холодна вода не дуже працює, лід мені взагалі фіксує всі заломи
Love_Love_Love_• 08 марта в 22:17
Atache
Green tea
Сижу_и_плачу• 08 марта в 22:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Atache
Green tea
Отеки она неплохо снимает, но она на основе глины, совсем не увлажняет. Более дешевый аналог HOLLYSKIN Artichoke. Skin Perfecting Mask.
Кукарачка• 08 марта в 22:25
Моя любовь. 20 минут утром и ты красотка
ЕлькиПальки• 08 марта в 22:32
Зволоження і прибрати набряки одночасно це взаємовиключні ефекти. Тому раджу обрати зволожуючу маску і додатково дренажний масаж роликовим масажером. До речі саме маску робити щоранку не краща тактика. Замість цього підберіть денний зволожуючий крем
Тану на сонці• 08 марта в 23:12
Academie абрикосовая и хранить ее в холодильнике