Не кую, не мелю• 09 марта в 10:50

Гастроентеролог Сливка Наталя

Хто звертався? Чи допомогла? Можливо хтось знає ціну онлайн консультації? Турбує гіркота, видалений жовчний. Ніхто не може допомогти
Черный Ловелас• 09 марта в 10:53
гиркота может быть у вас от рефлюкса
автор Не кую, не мелю • 09 марта в 10:55
Ответ дляЧерный Ловелас
гиркота может быть у вас от рефлюкса
Да. Но есть боли в правом подреберье. Питаюсь правильно, лечение не помогает. Нужно явно другое
Фізик-ядерщик заочно• 09 марта в 11:26
вот хорошая клиника https://www.drmalimonenkogastroclub.com

но не дешевые(
ЧупакабраЗеБест• 09 марта в 11:49
моя хнкомая ее хвалила, прием вроде 1800 был.
Нульовий сантиметр• 09 марта в 12:03
Її ад занадто рекламують, як і Шамрая. Це насторожує.
автор Не кую, не мелю • 09 марта в 12:38
Ответ дляНульовий сантиметр
Але я читаю її в інстаграм, ніби толкові речі пише
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Онлайн чи очно?
Нульовий сантиметр• 09 марта в 12:58
Ответ дляНе кую, не мелю
В мене теж видалений жовчний і купа проблем через те. Я давно нікого не шукаю, бо обійшла купу лікарів і відомих, і не дуже. Толку нуль. Гіркота в роті скоріш за все через жовчний рефлюкс, прибрати його майже неможливо. Спробуйте пропити прокінетики десь 3-4 тижні, іноді допомагають.
автор Не кую, не мелю • 09 марта в 14:54
Ответ дляНульовий сантиметр
Які саме? Я зараз п´ю меверин, мукоген, омер Д і урсосан. Раніше це діяло, зараз ні(
Нульовий сантиметр• 09 марта в 15:57
Ответ дляНе кую, не мелю
Мукоген і омез Д одночасно? Мукоген не п’ють при зниженій кислотності, він не працює. І меверін з домперидоном теж треба застосовувати грамотно. А що з хеліком у вас?
автор Не кую, не мелю • 09 марта в 16:42
Ответ дляНульовий сантиметр
Хелікобактера не має. Так все разом, призначала Рубан.