Воздух в банке• вчера в 17:39
Рамки в моїй голові
От щоб я не надумала, в мене все такі зразу думки: в тебе не вийде, немає досвіду роботи, не зможеш здати на права, як ти їздить будеш?, в них родичі є там, а ти ніхто, вони розумні, он мову вивчили, ти не змогла.
І т.д
Цей поток не закінчується і обрубує зразу всі мої бажання. Я постійно думаю що я якась недостойна, непотрібна.
В юності такого не було, я вірила в себе, що все вийде.
Потім щось сталося і таке. З війною погіршилося.
Що робити?
І т.д
Що робити?
Воздух в банке
• вчера в 19:03
Ответ дляФайна_зупка
Ви не стрілець по знаку?
Близнюки
От чоловік Стрілець
Купу відмазок знайде коли не на роботі, щоб тільки час дитині не приділяти
От чоловік Стрілець
Воздух в банке
• вчера в 19:05
Ответ дляГладиолус
Конечно вы так себе будете ощущать. Потому что это не здоровая ситуация. Вы живёте как мать одиночка, только замужем. Это ужасно и мне вас жаль.
Вам нужна ваша жизнь уже сейчас, пока вы ждёте можно совсем крышей поехать.
Так , треба зараз. Дитина в школі до 13,14,15 годин. Мене немає вдома , чоловіка немає. Піде двері откривать а вдруге який дядько рядом буде, що тоді? Район у нас небезпечний
Файна_зупка• вчера в 19:14
Ответ дляВоздух в банке
Ви ще і дуже тривожна
У вас є хобі, якась віддушина, як проходить ваш день
Файна_зупка• вчера в 19:23
Ответ дляВоздух в банке
Так
Бачите, значить гроші на родину нормальні заробляє, а в мене чоловік нічого не досягнув, тепер його зп нам не вистачає і я вже просто не можу бути з донькою вдома як раніше, але вже десь 3 місяці нічого не знаходжу
Воздух в банке
• вчера в 19:27
Ответ дляФайна_зупка
Ви ще і дуже тривожна
Ніяк. Я не виходжу з дому
Воздух в банке
• вчера в 19:27
Ответ дляФайна_зупка
Ні , малі гроші. Просто витрат мало , тільки на їжу і на дитину. Я не витрачаю ні на що, бо не виходжу з дому
Файна_зупка• вчера в 19:30
Ответ дляВоздух в банке
Навіть в магазини не ходите?
Файна_зупка• вчера в 19:50
Ответ дляВоздух в банке
Ні
Ну це геть не добре, у вас вже мозок не отримує кисень та вітамін д, який впливає теж, ну ви зрозуміли
У вас більш погана ´картина´, судячи як ви себе загнали, співчуваю
Ви зла на чоловіка і сина, це зчитується добре
Але ж це все, що у вас є, і ця злість вас вже і
з´їдає з середини, треба щось з цим робити
Воздух в банке
• вчера в 19:54
Ответ дляФайна_зупка
Я зла сильно на чоловіка. Яке він мав право просити дитину? Коли зовсім до неї холодний і не хоче займатися?
Для галочки? Поставив галочку що є сім´я для оздоблення в суспільстві?
Я глибоко нещасна жінка.
Я хотіла щоб ми всі виїхали з початком війни, він не захотів, тепер гибнемо тут
Я глибоко нещасна жінка.
Файна_зупка• вчера в 19:57
Ответ дляВоздух в банке
Я глибоко нещасна жінка.
Ясно, сім´я тільки на папері
З якого ви міста?
Воздух в банке
• вчера в 20:01
Ответ дляФайна_зупка
Ясно, сім´я тільки на папері
З якого ви міста?
Київ
Файна_зупка• вчера в 20:11
Ответ дляВоздух в банке
Київ
У вас депресія така вже явна, якщо ви ще не втратили віру в ваше одужання, то зверніться до спеціалістів, бо будь-які поради ви не можете вже сприймати
Треба витягувати себе з ментального болота
Сама у сраці, але поспілкувавшись з вами, то в мене, мабуть, поки стан апатії і мені не хочеться в ньому лишатись надовго
Чумачечая_• вчера в 20:46
Ответ дляВоздух в банке
І чоловік і дитина.
37 років.
Це капець...у такої ще чоловік поруч.
Я красива, розумна, зовнішність- цукерочка, з квартирою бізнес-класу, з грошима,немає мужика поруч...
Чумачечая_• вчера в 20:47
Ответ дляВоздух в банке
Мені помитися навіть важко. Я тижнями не виходжу на вулицю. Не працюю
Так, у вас депресія, вам до психотерапевта
Файна_зупка• вчера в 21:22
Ответ дляЧумачечая_
Це капець...у такої ще чоловік поруч.
Так що вам заважає, мабуть перебірлива
Воздух в банке
• вчера в 21:26
Ответ дляЧумачечая_
Це капець...у такої ще чоловік поруч.
З квартирою бізнес класу . То вам мій чоловік не підійде. В нього зарплата невелика. На букети і на ресторани її не вистачить аж ніяк
Усатая полосатая• вчера в 22:58
Ответ дляВоздух в банке
Ну так у цьому і проблема. Ви мабуть недоїдаєте і вам вітамінів не вистачає. Зараз скажете: та ні, з їжею ок. Але... Плюс на вулицю не виходите, мало рухаєтеся. Звичайний весняний депресняк у вас. Ходіть. Просто ходіть. Знайдіть парк поруч і зранку виходьте на годину. Весна, сонце, тепло - настрій додасться
Чумачечая_• сегодня в 04:27
Ответ дляВоздух в банке
Мені не потрібен, ВАШ чоловік.
Нию, про факт відсутності чоловіка.