Сапай вазони• 09 марта в 20:04

У кого от мелатонина сны как кино 18+ и просыпаешься в шоке

это нормально или я одна такая?
Залізна пані• 09 марта в 20:04
Не надо на мелатонин))
Это ваши фантазии
Запасная спина• 09 марта в 20:04
трахаться вам надо больше
Пасхальний тролік• 09 марта в 20:53
В мене як кіно, дуже яскраві, але не 18+.
Нічого вдягти• 09 марта в 20:55
Було таке, наче і спиш довго, а просинаєшься від цих мультиків геть не виспавшись.
наКоблучках• 09 марта в 20:59
Я все життя кіно дивлюсь. Один раз нічого не снилось, так наче і не спала, було враження що просто блимнула.
КондуктЕр тролейбуса• 09 марта в 21:30
У мене від мелатоніна був тривожний сон з дурними мультиками, і стан, що не розумієш, сниться тобі та фігня, чи все наяву
Пліснявілий сир• 09 марта в 21:33
Кілька разів приймала на ніч мелатонін і щоразу всю ніч снилися жахіття. Більше бажання його приймати не зʼявилося. Краще встати невиспаною, ніж невиспаною і з тривожними думками