Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 21:23
Звільнення з роботи
Звільняюсь з роботи,на якій працювала 12 років. Є жіночий колектив 10 постійних працівників і кілька тих, хто інколи приходить допомагати. В суботу останній день роботи,
Що купити їм на згадку?
Этожзвяздаяегообожаю
• вчера в 21:29
Ответ дляБорщичок
Дивлячись, з яким настроєм йдете з роботи
Нормальний настрій, трішки вагаюсь, але думаю, що на іншій роботі буде ліпше
Этожзвяздаяегообожаю
• вчера в 21:29
Ответ дляЩас ухожу
вас в любом случае забудут на следующий день
Можливо
Щас ухожу• вчера в 21:32
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Можливо
Если вы любите выслушивать тосты в свою честь, напутствия и прочее- накрывайте стол, как минимум пиццу закажите и вино.
Если нет, то просто попрощайтесь
Этожзвяздаяегообожаю
• вчера в 21:51
Ответ дляЩас ухожу
Если нет, то просто попрощайтесь
Алкоголь нельзя