ПироженкА• 2 часа назад

Дом престарелых - ожидание и реальность, расскажите ваши случаи.

Когда на рекламных фото было все профессионально , душевно,а в реальности печальное зрелище?
пу_пугренчик• 2 часа назад
В сенсі ваші випадки - не жила в будинку пристарілих
ФсеСама• 2 часа назад
Автор, это всегда печальное зрелище. Даже когда все вымыты и накормлены
автор ПироженкА • 2 часа назад
Ответ дляпу_пугренчик
Когда искали для пожилых родственников дом престарелых .
пу_пугренчик• 2 часа назад
Ответ дляФсеСама
Буває так родичі доглядають , що краще миті та нагодовані
ФсеСама• 1 час назад
Ответ дляпу_пугренчик
Когда родственники задумываются об условиях, это значит, что они любят
пу_пугренчик• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Це означає що сума грошей менше зло ніж старець вдома
Подтяжка• 1 час назад
А что рассказывать? Одна печаль. Вам не понравится. Если сравнивать с полным одиночеством и отсутствием какого либо ухода, т.е выбирать из двух зол, то дом престарелых это меньшее зло.
Скіфська пектораль• 1 час назад
Ответ дляпу_пугренчик
Дома один, когда все на работе? Это издевательство, а не забота.
пу_пугренчик• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
А я про що ? Вище вислали що будинок пристарілих завжди зло
Пухнасті штани• 1 час назад
Гостювала в сестри в США, їздили в гості до її свекрів, які живуть в ком´юніті для пенсіонерів 60+. Басейни, тенісні корти, тренажерні зали, своя піццерія на території, ресторанчик, купа доріжок для трейлу, газони, квіти, ландшафний дизайн. І головне - заборона на дітей.
Блакитне небо• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
Это прям как отель 18+
Домашня Зюзя• 1 час назад
Я створювала тему. Два місяці то все терпіла моя свекруха ( поки сини вирішували, що робити). Зараз блаааго забрали свекруху з тоІ богодєльні
Домашня Зюзя• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
60+ це не наші пансіонати для 80+, де 80,% лежачі і майже всі в памперсах навіть ходячі

Амер.комюніті для 60+ це зовсім інше, в нас колегу з жінкою син забрав в Штати, постав в подібному селищі у Флоріді. це задоволення не з дешевих. Наші знайомі пожили там так менше року, пішли працювати, переїхали в дешевше житло
Домашня Зюзя• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Ходіть на екскурсію в будинок для людей похилого віку. Мені вистачило раз побачити то все і підняти кіпіш в родині, щоб забрали сини матір звідти
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляСкіфська пектораль
Я ставила це питання жінкам віку 65+. Жодна з них не хотіла б провести решту життя в пансіонаті, де живуть по 1 людині в кімнаті, а не по 6 як у промо темі на Порадниці.
Всі як одна сказали, що поки хоч трохи зможуть себе обслуговувати, то нікуди не підуть. Всі живуть самі, діти окремо, чоловіків вже нема. Тому знущання в такому віці - це не у себе вдома, а якщо ще й інші люди в цій же кімнаті, то справжній жах.
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
Куди забрали?
Залатавая• 1 час назад
Ответ дляпу_пугренчик
Там действительно ужасно
Черпак_для_фантазий• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
Шо пА чём?
НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
А можно ссылку на тему?
Залатавая• 1 час назад
Моя мама прожила там только один день, одну ночь и потребовала забрать. Много мне рассказывала об этом заведении. И это было дорогое заведение, 25т, два года назад
Скорая помощь• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
Ну ви і порівняли: окрему квартиру у житловому комплексі і старечий будинок, де у тебе режим, сусіди по кімнаті і ніякого приватного життя. Ком´юніті для пенсіонерів, це вибачте, не старечий дім.
Безпорадна Кроко• 1 час назад
Ответ дляПухнасті штани
Ну так вони там конські HOA платять. І купу правил, які ці пенсіонери мають виконувати. І діти та внуки в певний час приходять в гості, а на ніч залишитися не можуть, навіть на Різдво приїздять дол бабусі і дідуся- пару годин посиділи і в готель ночувати, а на наступний день знову можна прийти. Я не хочу в такому жити, і багато американців також таке не сприймають. Серед жителів таких комюніті багато одиноких, які розваги щукають серед собі схожих людей
как тебе такое илон маск• 1 час назад
Ответ дляДомашня Зюзя
Сини забрали і повісили на жінок. Синам по барабану, вони готують, миють?
Ms. Скромность• 1 час назад
Своих не сдавала никого. В Харьковской области в начале войны была волонтёром. Там персонал офигел знатно, когда война началась. Ожиданий у меня никаких не было. Визуально как санаторий, симпатичненько, но по факту. В больницу попадаешь и дни считаешь когда домой уже, а у них безнадега, вот прям реальная финальная прямая. Плюс все со своими приколами старческими. Мне 47 и я подофигевают от того как много странных людей вокруг. А там, все странные.
Все знаю від і до• 1 час назад
В дела на фото из Канады, как отличный комплекс жилой бюджетного коссса, все новое, красивое, чистом зелено , и мини квартиры отдельные , то есть живут и сами и по 2-3 трое, на что денег хватает

Многие продают свой дом и старость так проводят
Стебель березы• 1 час назад
Одинокую женщину с трудом устроили в дом престарелых под Днепром. Ее там ограбили, довели, и она умерла. Реальный случай.
Пухнасті штани• 30 минут назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Шо пА чём?
Будинок недорогий, вони його в 2015 чи 16 купили новий за 160 чи 170 тис, вже не пам´ятаю точно. Для півдня Флориди це дешево) Зараз ціни набагато вищі стали. Але будинки в подібних закритих ком´юніті завжди дешевші, ніж в звичайних.
Ну і НОА щомісяця платили тоді багато в порівнянні з простими ком´юніті. Скільки платять зараз - не знаю, думаю, не менше 450-500 на місяць.
Домашня Зюзя• 22 минуты назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чого на жінок? Батька вони свого до останнього дня доглядали без жінок. А мама ще сама себе обходить. Я просила, щоб мені її привезли( просто небезпечно , бо недалеко від Херсону, чоловік каже, що краще Їй буде у
брата(Київщина), там великий будинок.
Невісткам з тещами чоловіки не допомагали, то чого невісткам помагати з свекрухою, лише по бажанню
Домашня Зюзя• 18 минут назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Водять в душ, фарбують волосся, прибирають, перуть речі, готують, роблять закупити, возять до лікарів, провідують в лікарні. Не всі побутові інваліди.