ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 07:34

Яка я була красуня в 25, а чоловік казав шо понька. Зараз в 40 +10 кг називає

Жиробасіною
Тобто коли я була худа тендітна 55 кг я була понькою… я в це свято вірила і себе зїдала тим що важити менше не можу бо погано мені

А зараз я набрала +10 живіт вісить, бока вушка - зараз я собі не подобаюсь. І йому так само
Твоя космішна• вчера в 07:36
А чоловік як був гімнюком в 25, так і 40.
Але це ви і самі знаєте.
Мамина корзиночка• вчера в 07:36
Чоловіка замініть
Дуже дуже вумна• вчера в 07:36
В чем проблема пойти в зал и не жрать только это нужно делать для себя , а не для мужа
Пластилин_Колец• вчера в 07:37
Оля_с_киркою• вчера в 07:39
Странные у него слова к вам

Я бы его уже давно поставила на место за такое

Как можно терпеть такое по отношению к себе?
Триндю-бриндю• вчера в 07:42
Можно подумать это единственное, что Вы терпите.
Потринділиця• вчера в 07:42
Чтобы меня при 55кг муж называл понька...он бы уже начал меня откармливать, как делает это сейчас
So_so• вчера в 07:46
Вы ж вчера писали, что счастье любит тишину про своего мужа-козла, я прочитала, повернулась, но решила не писать ничего.
сама себе прекрасная• вчера в 07:47
А я схудла після вагітності і подобаюсь собі. Але чоловік і з моїми зайвими кг завжди казав, шо я дуже гарно виглядаю.
Що там у вас за аполон, який в 40 вигдядає, як в 25?
MacOS-ница• вчера в 08:01
Понька это худая или толстая? Гугл молчит.
Sgreen• вчера в 08:18
Все ж очевидно - міняйте чоловіка. Оте що з вами поряд, то не чоловік, а чмо
So_so• вчера в 08:22
Ответ дляДуже дуже вумна
Что автору нужно для себя делать? Она сейчас весит 62 кг при росте 172, будучи мамой 3 детей, муж считает, что она жирная, когда весила 55 кг он тоже считал её жирной, но только при этом у неё от недоедания постоянно не было сил.
Трахтибидох• вчера в 08:22
Ответ дляПотринділиця
Та чтоб меня при любом весе муж называл понька… Он знает, что не бессмертный
Дуже дуже вумна• вчера в 08:26
Ответ дляSo_so
Где написано что рост 172 ? Зачем вообще слушать что говорит муж ? А для себя нужно ходить в зал как раз оставить ему 3 детей и уделить себе время а не слушать бредни мужа .
Трахтибидох• вчера в 08:34
Ответ дляДуже дуже вумна
Кому нужно ходить в зал? Может ей это не надо
Княгиня пітьми• вчера в 08:46
Ответ дляПотринділиця
Кто такая понька? Пони?
Потринділиця• вчера в 08:47
Ответ дляКнягиня пітьми
Кто такая понька? Пони?
Пончик скорее всего
Меня много• вчера в 08:55
шо за понька..знаю тільки шмоньку, але це образливе слово
Альфред Шнитке• вчера в 09:03
Из какого вы хутора? Какие поньки? Или ваше хобби это новые слова выдумывать ?
Освічую темряву• вчера в 09:05
Дааа, казкові понькі обидва
Пишущаяся• вчера в 09:21
Що таке понька? Тільки я не знаю?
Латвийские_Номера• вчера в 11:17
Я бы развелась с ним
Твоя космішна• вчера в 14:35
Авторе, даю пораду: наступного разу коли він вас так газове, ви підходите до дзеркала, дивитесь на себе, тяжко зітхаєте і кажете вголос ’Так, ти правий любий, іду зараз походжу хоч, зроблю вправи якісь’.
І йдете з дому на годину. Відпочиваєте від цього дуркецала. Ото хай сам собі готує та за дітьми дивиться.
Ви ж собі берете ’паузу на моральне відновлення’
Можете гуляти, читати, сидіти десь, пити кавусю чи щось їсти (скільки того життя).

Це називається негативне підкріплення, здається. Як у собаки Павлова: гавкнув - сиди сам і працюй.