Дівчата, а чи платили ви за роди в Київських державних пологових? Якщо так, то які зараз розцінки? Якщо ні - то як все пройшло при родах і яке ставлення лікарів до вас та малечі було?
Дякую.
Нічого взагалі НЕ платила. Лиш скринінг 12 тижнів з аналізами на патологію.
Роди безкоштовні.
Палати індивідуально теж.
Народження з черговою бригадою. На обліку теж там.
2023 рік.
7 пологовий
Також нічого в 3 му в 2015 році. Чергова бригада. Операція. Оиш на медикаменти по списку тожі було. І 50-100 грн акушеркам в реанімації. Тоді ще він був старий по ремонту, загальні палати. Але відношення дуже гарне!
Все не по прописці можна і не платно, якщо чергова бригада в домовленому пологовому по обмінці.
Якщо індивідуально дівчата домовлялися - платили. Але мені сподобалось відношення і чергових. І санітарок.
Роди безкоштовні.
Палати індивідуально теж.
2023 рік.
7 пологовий