Ищу Аленя• вчера в 09:24
Обовязки няні немовля
Дитині 2 міс. Няня приходить 3чі на тиждень на 5 годин( 2-3 години з них дитина спить). Коли дитина не спить то ми вдвох граємо з дитиною. Спочатку я була поруч бо зрозуміло що ну не одразу ж даєш дитину. Але я не бачу що няня наче так і розуміє що типу дитина рознервувала йдемо до мами. Як делікатно пояснити що саме ці 5 годин я хочу навіть просто повтикати в телефон ..чи відпочити.
Тут как тут• вчера в 10:52
Ответ дляКуда_бежать
Няня не справляється. Що вона робить коли дитина починає плакати? Професіонал починає шукати причину і її виправляти. Не професіонал намагається сунути пустушки,щоб замовкла.... Може Ваша дитина не бере пустушки? А раніше вона ’таким’ чином усувала крик....
Ну ту ще такий момент, дитині 2 місяці, як мама ходить десь поруч, то дитина зрозуміло що хоче до мами, а не до чужої тітки(няні).
Тут треба дійсно, або відлучатися автору деякий час (на прогулянку йти чи в спортзал, чи куди вона там хоче). Ну або не підходити (але я не уявляю як це, чути як твоя дитина плаче і не реагувати, це ж і молоко виділяється на крик і взагалі душа не на місці).
Українська Мрія• вчера в 11:02
Ответ дляИщу Аленя
Так...бо вже два важливі повідомлення пропустила бо немає змоги постійно в нього дивитися. Тут питання я ж доя цього няню і взяла щоб мати мої 15 годин на тиждень і знати що можу чи поїхати десь чи просто полежати..
Вам дано отпуск по уходу за ребенком,,но не лежать и ни ездить никуда
мадам Везувий• вчера в 12:44
Я уходила в комнату и закрывала дверь. Либо работала, либо кино смотрела, либо спала. Мое личное время и дело.
Няня занималась детьми так, будто меня просто нет. Я могла выйти и поиграть, помочь одеть, могла прийти покормить сама. Но только если я так решила.
У меня было 2 няни. Границы самое важное. С годами они становятся членами семьи, но нужно уметь дистанцироваться. И все нюансы проговаривать сразу.
Тишком_нишком• вчера в 15:19
Ответ дляИщу Аленя
Дівчата дякую. Бо я вже думала що зі мною щось не те і я повинна допомагати...тому зі сторони спитала.
С вами и не так. Вы сама размываете границы. Если ребенком занимается только няня, то не бегайте к ребенку, когда им занимается няня. Если вы считаете, что няня недостаточно быстро реагирует на плач ребенка, поговорите с ней об этом. И, главное, не нарушайте свои же правила. Вы же начали с того, что ’сначала я вместе с няней играла с ребенком’, как няне понять когда вы хотите поиграть с ребенком, а когда ребенок полностью на ней? Вам нужно спокойно проговорить с няней правила. Если у няни проблемы с соблюдением ваших правил, ищите другую няню. Если у вас самой проблемы с соблюдением своих собственных правил, то разбирайтесь с собой.