Оле Лукойе• вчера в 17:57
Хочу себе милфочку
Очень хочу попробовать с милой, всегда мечтал об этом. Есть желающие?
Оле Лукойе
• вчера в 18:02
Ответ дляАлгонавт
Опишіть як ви це бачите і що очікуєте
Бачу милфочку на мне голышом, очікую що??? Самі здогадайтесь, ви же розумна жінка) а всі розумні жінки полюбляють чоловічий х..
Оле Лукойе
• вчера в 18:05
Ответ дляНе против
А вы скуфидончик?
Ні я спортсмен, романтик, плейбой та просто няжка-стісняжка. А ви по ніку бачу не против, мммм)
Стетоскопуло• вчера в 18:10
Що для вас мілфочка ?) якщо про зовнішність - жирна з цицьками ? чи яка
Оле Лукойе
• вчера в 18:11
Ответ дляСтетоскопуло
Доросла жінка, з досвідом
Стетоскопуло• вчера в 18:12
Ответ дляОле Лукойе
Доросла жінка, з досвідом
Там більше ваш досвід і спортивне тіло потрібно . Чи ви хочете лягти бревном і лежати?
Алгонавт• вчера в 18:12
Ответ дляОле Лукойе
Автор в нас- жінок чуть не так все влаштовано але всі ми любимо розумних чоловіків, тому не знаю навіть що вам порекомендувати,можливо читайте більше розумних книг і в цей час думайте про те що читаєте.
Несу пургу• вчера в 18:12
Ответ дляОле Лукойе
Де ти моя кохана?
Берете незайману, одружуєтесь, трахаєте, пологи, підгузки і ось вона мілфа!)))
Оле Лукойе
• вчера в 18:14
Ответ дляКоплю на груди
Думаєте в неї нема?
Такого жеребця як я точно нема
Коплю на груди• вчера в 18:15
Ответ дляОле Лукойе
Такого жеребця як я точно нема
Хто вас так обманув?
Оле Лукойе
• вчера в 18:15
Ответ дляНесу пургу
А ви вже згодні?
Оле Лукойе
• вчера в 18:17
Ответ дляАлгонавт
Приходь до мене, разом будемо читати, а потім разом думати про, що там. Наприклад 50 відтінків сірого
Оле Лукойе
• вчера в 18:18
Ответ дляНесу пургу
Я не незаймана)))))
Тобто ви вже стали само тою мілфою про яку писали?
Несу пургу• вчера в 18:19
Ответ дляОле Лукойе
Я зайнята))
Оле Лукойе
• вчера в 18:24
Ответ дляНесу пургу
Я зайнята))
Так що? Бачу ви хочете мене, я не проти
Несу пургу• вчера в 18:25
Ответ дляОле Лукойе
Так що? Бачу ви хочете мене, я не проти
А що ви вмієте?
Оле Лукойе
• вчера в 18:25
Ответ дляНесу пургу
А що ви вмієте?
Все що забажаєте, хоч черевички імператриці дістану для вас
Несу пургу• вчера в 18:29
Ответ дляОле Лукойе
А в сексі?)))
Оле Лукойе
• вчера в 18:31
Ответ дляНесу пургу
А в сексі?)))
Все, мені тільки би знайти оту щасливицю, яка теж хоче. Ви хочете?
Несу пургу• вчера в 18:32
Ответ дляОле Лукойе
Чоловіки хочуть сексу кожний день. Поки не зустрінуть жінку, яка хоче сексу кожний день...