НичеНипанимаю• 12 марта в 15:02
Коледж зв"язку, коледж річкового транспорту НТУ, коледж НАУ
Дайте відгуки, поради.
Син хоче вступати після 9 класу, спеціальність Компютерна інженерія, Кібербезпека, комп.технології, розробка ПО.
сам ще не точно не оприділив фах, але вже шукаю відгуки про ці заклади.
важливо, щоб навчання було якісним та очним, не онлайн.
всім заздалегідь дякую за змістовні відповіді
НичеНипанимаю
• 12 марта в 15:06
Ответ дляЖующаЯКонфету
Коледж зв´язку хороший рівень знань.
дякую. а навчання очне ?
хоче на день відкритих дверей сходити. цікаво в них є бюджет? пільги для дітей УБД
Істеріомама• 12 марта в 15:22
Коледж НАУ Кіутз. Комп інженеріч програмування норм,можна йти Кібербезпека - ні.
ЖующаЯКонфету• 12 марта в 15:22
Ответ дляНичеНипанимаю
дякую. а навчання очне ?
Щодо офлайну наразі не знаю.
Бюджет є і дітей УБД зараховують без конкурсу, треба співбесіду (іспити з предметів) на мінімум здати. Якщо пільговиків більше 30%, то держава виділить додаткові місця, щоб 70% дісталося непілтговикам за конкурсом.
Проєкт Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2026 році — 🎓 Education.ua
НичеНипанимаю
• 12 марта в 15:55
Ответ дляІстеріомама
теж розглядав, довго дивився. навчання очне, не підкажете?