Хто ще буде заперечувати шо Україна це феодально олігархічна держава і овець просто стрижуть тут? Гетьманцев і змі накопали десятки випадків несплати податків феодалами, родичами феодалів, коханками феодалів. Всюди всі крадуть, хоть картоплю з кухні, де працюють. А мери міст дозволяють собі так спілкуватись з громадянами
П.с. лачена не люблю але філатов то є повне г
Хома з пастою• 13 марта в 13:19
Ответ дляАноним НаВсеГда
Він мене заблокуваа
хто такий лачен не щнаю , точніше чула, що це як ваньок, але філатов то дно повне
´
Бджолина королева• 13 марта в 13:24
Ответ дляХома з пастою
Лачен прикоритний ’волонтер’ з дуже цікавими батьками.
Лачен подосерет и себе и Стерненко. Скажи мне кто твой друг.....
Хотя чтоб там про Стерненко не говорили, пользу он армии приносит
Принцепесочка• 13 марта в 13:30
Ответ дляВсе буде
Який президент, такі і мери. І не тільки мери. Гопники. Чого тільки варта історія зі Смілянським,Гороховським. В цивілізованій країні таких вже б звільнили і покарали.
Та ладно, зрівнювати будь-якого мера з квартальним наполеончиком по сумісництву ліквідатором України , то як небо і земля.
Філатов нормальний мер Дніпра. Його розборки з зеленими нікчемними посіпаками типу лачена не моя справа
Все буде• 13 марта в 13:31
Ответ дляПринцепесочка
Можливо. З моїх спостережень нормальних не буває. Є погані і ще гірші.
Принцепесочка• 13 марта в 13:38
Ответ дляВсе буде
Та усі не без гріха, навіть ті, хто зараз у білому пальті у тих же Польщах ...