Эта_Шикарна)• сегодня в 15:14

Одяг для підлітка

Моїй доньці 14 років і вона хоче купувати певний одяг з японських сайтів, але я не можу такий дорогий одяг їй купувати. Пропонувала купити одну куртку, яку вона дуже хотіла, але вона каже, що не має сенсу, бо хоче змінити взагалі стиль одягу. В неї це бажання виникло ще рік назад, але я їй так і не змінила гардероб
Вона не вимагає. Каже, що розуміє ситуацію і думає сама заробляти на одяг, але поки що нічого не придумала для заробітку. Через все це вона як наче в депресії і навіть почала гірше вчитися, бо просто втратила інтерес до навчання.
Чи можете ви щось порадити в такій ситуації?
Коренная киевлянка• сегодня в 15:18
В житті не все як хочеться, це частина дорослого життя
Пи Пи Пилюля• сегодня в 15:23
Своему плачу за соревнования, они каждый месяц, ему 12. Ваша дочь ничем не занимается и за год не нашла как заработать?
Allemagne• сегодня в 15:24
Поищите по сайтах, может кто пролёты свои дешевле продаёт.
Кредитная• сегодня в 15:26
Тему ей в помощь
ИграйМойГормон• сегодня в 15:27
Ответ дляПи Пи Пилюля
Встряхни белое пальтишко. У автора нет денег.
Ширли-Мырли• сегодня в 15:33
Как вариант предложу посмотреть на украинских досках объявлений чьи-то пролеты брендов с похожей на японскую эстетикой. Helmut Lang, Ann Demeulemeester, к примеру.
Лорка-хлорка• сегодня в 15:33
Змінити коло спілкування, поїхала в табір, а там пріоритети - сінсей, тему/алік чи секонд. Діти більш цікавляться музикою, гітари/барабани і іноземні мови ( бо альтернативний рок - це або англійська або німецька). Фіксована сума на місяць тільки на одяг і взуття. Все. Хочеш - купуй в цьому місяці штани адідас одні/ або одні ванси і все. Бюджет обмежений
ИграйМойГормон• сегодня в 15:35
Ответ дляЛорка-хлорка
Во-первых это не так просто, сменить круг общения. Во-вторых, вы в курсе сколько гитары и барабаны стоят? А занятия? А репетитор англ? Одежда покажется цветочками.
Лорка-хлорка• сегодня в 15:37
Ответ дляИграйМойГормон
Так) в нас і електрогітара і вокал. Але більшість дітей в таборі з регіону - самі вчаться по відео уроках і за 2 роки виходять на огого рівень. Гітара з олх і комбік - можна дуже бюджетно до 7 тис вкластися. Але це краще і дешевше, ніж десятку на одяг в місяць і ганятися за рівнем інстаграму чи однокласників
ИграйМойГормон• сегодня в 15:39
Ответ дляЛорка-хлорка
Это вам так кажется, когда у ребенка хобби, там тоже хочется всего, а хобби это недешево. У вас одна гитара, а у моей уже несколько видов, барабаны, синтезатор. И куча всяких примочек. И программы за деньги. Это дороже одежды, хоть моя в одежде и не заинтересована.
Лорка-хлорка• сегодня в 15:39
Ответ дляИграйМойГормон
В цьому то і справа - краще вкластися в мови і музику/ чи хоббі дитини, а не в одяг
ИграйМойГормон• сегодня в 15:40
Ответ дляЛорка-хлорка
Почему бы просто не уважать выбор ребенка.
Советы с тему и аликом вполне адекватны. Можно найти достойные вещи.
интайм_не_предлагать• сегодня в 15:48
А що тут порадити, поки підліток і їй подобається цей стиль, купіть хоч декілька речей, через якийсь час тренди, мода, смак зміниться. Дорого оригінальні речі, знайдіть аналоги. Для чого доводити дитину до депресії?
Банка з медом• сегодня в 15:59
Вроде они все одинаково одеваются, широкие штаны и худи, вроде это не так дорого.
Тоже нравится такая одежда, хотя я и не подросток😁
Мао_Мяо• сегодня в 16:12
Ответ дляЛорка-хлорка
Електрогітару купували на ОЛХ за 6500 (бу), до неї чохол+підставка (нові) 1200грн, комбік за 7500 (бу), потім ще один для компу за 4500 (здається +-, але новий), і ось на минулому тижні взяв третій маленький, на батарейках за 2800 (бу). І це син каже, що дуже бюджетно(
В 7000 то буде щось типу віника з колонкою, на жаль.
Рожки-да-ножки• сегодня в 16:26
Ответ дляЛорка-хлорка
Авжеж:) особливо коли ціна за табір 22 тис сім днів, одне заняття з бас гітари 600 грн, вже мовчу про мерчі одягу рок гуртів, англійська/німецька по 350 грн. година:) Іноді думаю, що дешевше, що б моя дочка цікавилася шмотками та косметикою:)
Мона_Лиса• сегодня в 17:10
У меня дочка тоже любит бренды и дорогую одежду. Заказывает как подарок на Новый Год, ДР, просто даю деньги она копит. Вот увидела акцию на кофту одну- дала ей деньги, захотелось сделать приятное она очень хорошо учится.
Почему вариант накопить не рассматриваете? У моей самая дорогая кофта 5000, может у вас конечно дороже... но все же, по чуть и можно насобирать.
автор Эта_Шикарна) • 54 минуты назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Займається малюванням та тхеквондо, але як на цьому заробити щось не зрозуміло.
автор Эта_Шикарна) • 53 минуты назад
Ответ дляAllemagne
Хороша думка. Дякую.
Носки на подтяжках• 38 минут назад
Пусть шить учится.