Маруська Му• 13 марта в 22:47

Может есть фанаты арабской парфюмерии? Где купить на распив?

Чтоб был очень большой выбор, хочу много заказать выбрать.
Кроме Кремчика
Помилуйте мадам• 13 марта в 22:48
Удалено администрацией...
ФруктЕщеТот• 13 марта в 22:48
Та ніде.
Всюди підробки.
З останнього замовила на кремчику Амуаж і Монталь. Прийшла паль. В продавця пару тисяч позитивних відгуків.
Питання, як залишається відкритим.
Суцільна зрада• 13 марта в 23:16
Ответ дляФруктЕщеТот
Та ніде.
Всюди підробки.
Питання, як залишається відкритим.
В продавця пару тисяч позитивних відгуків, а вам звісно паль прислали - вірим, так звісно.
Знаю я таких знавчинь з одним оригінальним флаконом, подарованим в 2006 році, в анамнезі.
Не стесняюсь• 13 марта в 23:25
На Даринку є острівець . Парфумерія у маслах. Власниця східної зовнішності (ефектна жінка)
автор Маруська Му • 13 марта в 23:25
Ответ дляНе стесняюсь
Дякую
Не стесняюсь• 13 марта в 23:27
Ответ дляМаруська Му
Дякую
В неї всі баночки золотисті, просто пройдіть по центральному ряду і її легко помітити.
Я купувала в неї парфуми ще до ковіду, досі аромати дуже стійкі і концентровані
аромат Жука• вчера в 00:12
В переходе на дружбы/зверинецкая, есть лавка арабской парфюмерии на разлив. Возле туалета. Я там покупала себе
ФруктЕщеТот• вчера в 00:48
Ответ дляСуцільна зрада
Ну, я купляла в неї Монталь 2 роки тому. Залишилось трохи на дні, вирішила замовити знову. Прийшло щось з інтенсивністю 50% попереднього аромату.
Я перетестила те, що вона мені прислала в магазині , аромати відрізнялись . Амуаж теж.
Пізніше замовила сет на оф.сайті Монталь ( там можна замовити набір 10 пробніків по 2 мл. Аромати були такі, які я тестила в магазині і не такі, як отримала. Тестила я не в Україні.
Думаєте, магазини в Європі і оф.сайт Монталь підробки продають ?
До речі, ціна на Амуаж 120 грн за 1 мл.
Це 12 тис за 100 мл. ( Олна взагалі за 85 грн продає за мл).
Ціна цього парфуму на оф.сайті 385 євро, десь під 20 тис.
То де такі шалені скидки, щоб і ще продавець заробив на розпиві? І податки ще з цього оплатив ?
Всі вони там бадяжать.
І нічого не доведеш: бо формулу поміняли, парфуми не настоявся, у Вас корона і проблеми з нюхом і т.д...
Суцільна зрада• вчера в 00:57
Ответ дляФруктЕщеТот
До речі, ціна на Амуаж 120 грн за 1 мл.
Всі вони там бадяжать.
Випуски і формули ніхто не скасовував - це дуже впливає на інтенсивність, а іноді і звучання. Мовчу про те, що один і той самий флакон насвіжо і через деякий час звучить по-різному.
Ціни офіц сайтів - це умовність, призначена виробником для постачальника-платника податку. На тому ж таки сайті Дугласа чи закордонного мейапу ціна буде відрізнятись від офіц до двох разів. Амуаж скочив в ціні від початку війни до 3-4 разів наприклад.
Тому… така собі аргументація.
Роками купую на кремчику - поки без проколів (ніж сприйняття до уваги не беру).
Але то таке. Кожен вирішує сам для себе.
ФруктЕщеТот• вчера в 01:07
Ответ дляСуцільна зрада
Тому… така собі аргументація.
При чому тут війна в Україні до цін на Оманський парфум?
В неї свіжий флакон, на залишку було 94 мл, як я купляла.
Тобто, явно куплений не до війни і за курсом понад 50 грн за євро.
Я знаю ціна Дагласа , Сефори і оф.сайтів.
Вони +- одинакові.
І на марки, яку я купляла, нема такий великих скидок в офіціалів ніколи.
Про мейкап і оригінал взагалі смішно читати .
Хоть раз розоріться і купіть парфуми на оф.сайті , тоді поговоримо.
автор Маруська Му • вчера в 01:24
Ответ дляаромат Жука
Спасибо
Суцільна зрада• вчера в 11:16
Ответ дляФруктЕщеТот
Вони +- одинакові.
Дійсно, курс 26 і 45 - взагалі жодним чином війна ні до чого.
Ну тобто ви вважаєте, що міжнародна мережа мейап в умовному Парижі чи Варшаві пришле вам підробку?
Тоді з вами зрештою все зрозуміло - оригінали тільки на Марсі.
P.s. В моїй колекції під 300 флаконів і тревелів, там є парфуми як з офіційних бутіків, так і з Єви.
ФруктЕщеТот• вчера в 11:38
Ответ дляСуцільна зрада
Та хоть 1000, якщо ви не розбираєтесь в оригінальній продукції.
Ще раз повторюю, флакон був майже повний 94 мл, хочете сказати, що вона тих 6 мл 3-4 роки розпивала? Ну смішно просто..
До речі, про батч коди, за якими можна дізнатись дату виробництва, ви не в курсі, я так розумію? На цьому стояло березень 25 року. Зайдіть в Гугл і гляньте, який тоді був курс.
Більше відповідати в цій темі не буду.
Хто прочитає , той зробить висновки.
Суцільна зрада• вчера в 13:03
Ответ дляФруктЕщеТот
Більше відповідати в цій темі не буду.
Хто прочитає , той зробить висновки.
Людина думає, що оригінальність визначається за батч кодом 😳
Але не розбираюсь я🤣
Так, тут дійсно нема про що більше говорити.
Раната• вчера в 17:34
Автор, я купувала розпив у двох продавців в інстаграмі, у Наталії Ви здивуєтесь асортименту, сміливо можна купувати в обох. Єдине що - я напробувалась, взяла залишок у флаконах і парочку по знижкам на Нотіно, а тепер думаю, нащо...але це стосується всіх моїх захоплень, зараз у мене йде процес від захоплення до помірного споживання. Якщо захочете і напишете мені в приват, перешлю Вам свої пробніки Латтафи і кількох інших ’арабів’ просто так, я натішилася.
Раната• вчера в 17:37
У Оксани менший вибір арабських парфумів, але можна взяти по 1мл. Щось я не знаю, чи не подумають, що це реклама, але ж я два різних продавця показала
автор Маруська Му • вчера в 17:52
Ответ дляРаната
Дякую!