Колишня муза• вчера в 23:24

Це норм з боку чоловіка?

Я поїхала в гості до батьків в інше місто, а чоловік мені не дзвонить вже 7 днів..я щось йому написала, а він і не відповів. Перед цим я була у відрядженні, то весь час сама йому телефонувала. Мої рідні кажуть, що чому я не дзвоню. А я бачу, що йому байдуже.
Мандолина Бу• вчера в 23:47
Ответ дляКолишня муза
Я розумію. Часто пропоную фільм разом хоча б подивитись, але чоловік обирає комп´ютерні ігри та живе ніби у паралельній реальності. А в реалі все на мені(
А як ви зійшлись?
Йому і самому добре,весь світ крутитися повинен тільки навколо нього,це мамина корзинка.
автор Колишня муза • вчера в 23:47
Ответ дляТарабарщина
Просто йдіть від нього, потім пошкодуєте, що час втрачений
Я так хотіла налагодити стосунки. Вже хотіла іти у грудні, але залишилась спробувати. Зараз розумію, що мають двоє хотіти щось покращити, не лише я.
автор Колишня муза • вчера в 23:49
Ответ дляМандолина Бу
А як ви зійшлись?
Ми дуже швидко одружились, за 2 місяця після знайомства. Зараз вже дійшло до того, що чоловік навіть посуд не хоче помити, а патетики від чаю викидає просто у раковину, щоб я прибирала.
Мандолина Бу• вчера в 23:51
Ответ дляКолишня муза
Любов і повага відсутні,ви не прибиральниця і не повинні догоджати,бо штамп у паспорті,якщо зміни не відбуваються у обидвох,то висновок очевидний.
автор Колишня муза • вчера в 23:54
Ответ дляМандолина Бу
Так, я це розумію) але я така нерішуча, ще ніхто мене з рідних не підтримує у рішенні піти від чоловіка.
Мандолина Бу• вчера в 23:55
Ответ дляКолишня муза
Чим далі,тим складніше буде,складно тільки почати змінювати життя на краще,потім не зрозумієте,чого так довго чекали.Ви його любите?
автор Колишня муза • вчера в 23:56
Ответ дляМандолина Бу
Не знаю, складно сказати. Така його поведінка вбиває всі почуття
Мандолина Бу• вчера в 23:57
Ответ дляКолишня муза
Є звичка,треба себе любити більше
автор Колишня муза • вчера в 23:58
Ответ дляМандолина Бу
Є звичка,треба себе любити більше
Це точно) треба спробувати
рукиЖимолости• сегодня в 00:03
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Отвечает?
Конечно.
Ms. Любмая жена• сегодня в 00:06
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дайте ему отдохнуть от вас
Та он уже отдыхает) Автору и давать не надо, сам взял
Ms. Любмая жена• сегодня в 00:07
Ответ дляКолишня муза
Ну так вам похоже нравится, не пойму в чем проблема?
Ms. Любмая жена• сегодня в 00:09
Ответ дляКолишня муза
Какие чувства, автор? Какая по счету у вас эта тема? И каждый раз одно и то же: он чудовище, все на мне, что мне делать???
Вам все нравится, вы довольны жизнью, прекратите писать все это на советчицу, и будет совсем отлично.
Бабульція• сегодня в 00:12
Ответ дляНастасья Пицун
Для меня не нормально, если бы мой муж не писал/не звонил мне целый день, значит случилось что-то не хорошее, у него украли телефон, он потерял телефон, заболел и потерял сознание, или лежит в коме, может умер, его выкрали и держат в заложниках и т.п... в любом случае это был бы повод начать беспокоиться.
Вот да. 3 часа нет ответа на месенджер - я звоню. Где бы он ни был.
PORKA• сегодня в 00:25
Жесть. О чем Вы думаете, как можно неделю не звонить, как не узнать доехала ли жена. Надеюсь, что он много зарабатывает хотя бы.
НуКаНаКа• сегодня в 00:40
Це не норм. Чоловік постійно у відрядженнях. І якщо день не зідзвонились, то на наступний ранок уже альо. Якщо у вас ще не має діток, то добре думайте на що ви час витрачаєте.
Начальник Анонимов• сегодня в 01:06
Он заказал себе реалистичную секс куклу и как раз получил. Некогда общаться с вами.