Злюсь до кипіння• вчера в 11:27

Діти, які приходять на майданчик без нічого і їх мами які вимагають ділитися.

Ну просто задовбало таке відношення, коли приходять мамаші на майданчик без нічого і починається вимагання ділитися, бо їх дитина теж хоче.
Ще й з претензіями, типу як це ти не хочеш, потрібно ділитися!
Останньою краплею був велосипед моєї дитини, коли я кажу, не можна сідати і їхати, дитина чужа не розуміє, я тримаю руль велосипеда і не даю на ньому поїхати. Тут біжить мамка його і просто вимагає дати покататися, без «чи можете дати», «будь ласка» і тд. Я звісно відмовила, так як дитина забороняє іншим дітям брати його речами і ділиться лише зі своїми друзями. І я не буду її продавлювати заради незрозумілих мені мамаш і їх дітей.
Аноним с кешбеком• вчера в 16:35
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я не хочу займатися чужими дітьми, для цього в них є свої мами
А по коментарям вашим видно, що ви підтримуєте наглу поведінку дітей і їх мам
По моїм коментарям вам видно виключно те, що ви самі хочете побачити,у вас очевидні проблеми зі сприйняттям текстів.
Пік Антна• вчера в 16:36
Моя дитина ще нещодавно була у віці, коли гралася у пісочниці, і ні одного разу не було такого, щоб чиясь мати чи бабуся ВИМАГАЛИ, щоб чужі діти ділилися іграшками. Інколи просили, коли дитина зовсім маленька була і дуже тягнулася до чужого. Знаю таких як автор у білому пальто, які піднімаються в своїх очах, обсираючи інших
автор Злюсь до кипіння • вчера в 16:37
Ответ дляАноним с кешбеком
:)
Ну от ви вже почали виправдовуватись
Аноним с кешбеком• вчера в 16:51
Ответ дляЗлюсь до кипіння
:)
Ну от ви вже почали виправдовуватись
Знову ваші фантазії) Вам так цього хочеться?
автор Злюсь до кипіння • вчера в 16:52
Ответ дляАноним с кешбеком
Ні, це вам після ваших коментів бути також не хочеться :(
Аноним с кешбеком• вчера в 16:52
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви така кумедна)