Злюсь до кипіння• вчера в 11:27
Діти, які приходять на майданчик без нічого і їх мами які вимагають ділитися.
Ну просто задовбало таке відношення, коли приходять мамаші на майданчик без нічого і починається вимагання ділитися, бо їх дитина теж хоче.
Ще й з претензіями, типу як це ти не хочеш, потрібно ділитися!
Останньою краплею був велосипед моєї дитини, коли я кажу, не можна сідати і їхати, дитина чужа не розуміє, я тримаю руль велосипеда і не даю на ньому поїхати. Тут біжить мамка його і просто вимагає дати покататися, без «чи можете дати», «будь ласка» і тд. Я звісно відмовила, так як дитина забороняє іншим дітям брати його речами і ділиться лише зі своїми друзями. І я не буду її продавлювати заради незрозумілих мені мамаш і їх дітей.
Пенек Возмездия• вчера в 11:52
Детям по приколу брать новые для них игрушки. Обмениваться можно. Договариваться. Ясное дело, что пока ребенок такой маленький, за него проговаривает это взрослый, таким образом он учится и берет пример
Ну а если пример брать без спросу чужое, то догадайтесь, что потом вырастет
Крем для арбуза• вчера в 11:53
Я свою всегда учила хочешь-делись, не хочешь-не делись) никогда не вынуждала давать свои игрушки, что б не дай бог какая то мамка не подумала, что мой ребенок жлоб)
Злюсь до кипіння
• вчера в 11:55
Ответ дляПенек Возмездия
Звісно і я це розумію.
Але коли в наглу приходять і вимагають. Ну сорі
90x60x90• вчера в 11:55
Ответ длямадам Везувий
Тобто Ви вважаєте саме Ваша дитина адекватна?
я тоже считаю, что ребенок автора адекватен. не вижу абсолютно никаких признаков псих расстройствп. в отличие от комментаторов, которые мечтают жить в колхозе и брать чужое
Крем для арбуза• вчера в 11:57
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Звісно і я це розумію.
Ой у меня бывало, что детки таких мамаш просто подходили к коляске и лезли в багажник за игрушками. Или в сумку. Оо где треш. А мамки молча с улыбочкой наблюдали.
Пенек Возмездия• вчера в 11:59
Ответ дляКрем для арбуза
И самокаты «угоняли»
Всякое было ))
Хорошо, что уже не надо ходить на площадки, зато началась школа, там «интереснее» 🤣
Всякое было ))
90x60x90• вчера в 11:59
Ответ длямадам Везувий
То в ліс вивозьте,хай сам грається а Ви відпочивайте, а не в колектив ведете
Удалено администрацией...
Злюсь до кипіння
• вчера в 11:59
Ответ дляКрем для арбуза
Так
Раніше підходили теж до каляски в пошуках іграшок
90x60x90• вчера в 12:00
Ответ длямадам Везувий
Моїй дитинці 27 років. Їздить на авто
в мене авто на ремонті. скажіть йому, що я заїду візьму ваше на кілька днів. бо мені треба. а ви не жлоби.
я всім розповім, які ви милі та цікаві
Виправлялочка• вчера в 12:01
Ответ длямадам Везувий
З такими ж дітьми, чи Ви ростити жлоба?
У неї росте людина, яка не буде «зручною» для всіх, зможе будувати кордони )
Дитина має право не ділитись своїми речами з ким завгодно. Навіть з другом. Чому не бажання дорослого поділитись своїми речами з кимось то норм, а якщо у дитини нема бажання ділитись то дитина - жлоб?
Крем для арбуза• вчера в 12:05
Ответ дляПенек Возмездия
И самокаты «угоняли»
Всякое было ))
Да я в курсе.) моя уже в 8 классе) но площадки помню как вчера
Фісташкова кава• вчера в 12:10
Ответ дляПерша скрипка
Вот так растят жлобье. Мой ребенок совершенно спокойно дает свои игрушки тем, у кого их нет. И таким же был старший, и вырос хорошим, добрым парнем.
А вот и одна из мамаш, которые считают, что ее деточке все должны
Мона_Лиса• вчера в 12:31
Ответ длямадам Везувий
Моїй дитинці 27 років. Їздить на авто
Ділиться з усіма? Всім дає покататись?
Куколка-мяуколка• вчера в 12:38
Ответ длямадам Везувий
Моїй дитинці 27 років. Їздить на авто
Делится с первым попросившим?
Аноним с кешбеком• вчера в 13:03
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А ви виносьте свої іграшки ;₽ і купіть велосипед дитині
Тоді не буде у вас проблем
Просто коли ви виводите дитину в дитячий колектив, то маєте бути готовими до того, що інші можуть просити іграшки. Якщо вас так сильно це напружує, то можете гуляти в безлюдних місцях
Брюлик в стразах• вчера в 13:27
Ответ дляПерша скрипка
Ви називаєте ´жлобйо´, а про ваших дітей скажуть ´тєрпіла´... Біле пальто носити треба так, щоб воно залишалося чистим
Виправлялочка• вчера в 14:15
Ответ дляАноним с кешбеком
А ті, хто буде просити іграшки, повинні бути готові що їм відмовлять.. таке життя :)
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:00
Ответ дляАноним с кешбеком
Діти можуть хотіти що завгодно, але це не значить, що хтось повинен робити все це.
Аноним с кешбеком• вчера в 16:15
Ответ дляВиправлялочка
Я наче х цим і не сперечаюся)
Аноним с кешбеком• вчера в 16:16
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не повинні. Але це соціум і діти мають вчитися в ньому взаємодіяти. В певному віці діти ще не розуміють такі поняття як своє та чуже, тому задача дорослих їх навчити домовлятися
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:16
Ответ дляАноним с кешбеком
Я наче х цим і не сперечаюся)
Але при цьому радите гуляти в безлюдним місцям тих, хто не хоче цього робити :)
Аноним с кешбеком• вчера в 16:17
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ну так вас ця ситуація дратує, тому так. Або ви гуляєте в соціумі, розуміючи всі плюси й мінуси, або гуляєте в безлюдному місці і не дратуєтеся
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:19
Ответ дляАноним с кешбеком
Все прекрасно діти розуміють вже з 1,5 року.
Ну так от дитина і вчиться взаємодіяти та відстоювати свої кордони, що тут поганого?
Чому для вас відстоювати свої бажання це зло і треба йти в ліс, а тим хто нагліє і бере без дозволу то то частина соціуму і всі повинні бути до неї готовим? Ви нічого не переплутали?
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:20
Ответ дляАноним с кешбеком
А чому б вам просто не зайнятися своїми дітьми які в наглу беруть чуже і такі мами як ви їх підтримують в цьому.
Аноним с кешбеком• вчера в 16:21
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ні, не розуміють! Ви дуже погано знає е дитячу психологію. І якщо ви власну дитину навчили чомусь так, як ви бачите, це ще не значить що вона в 1.5 усвідомлювала такі речі
Аноним с кешбеком• вчера в 16:22
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я своїми займалася і займаюся. Одна дитина навчається за кордоном в вузі, другій вже 12, давно вже з пісочниці виріс. А вам наснаги у вихованні
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:23
Ответ дляАноним с кешбеком
В мене не одна дитина, а три. І всі троє чітко знали, що чуже можна взяти лише з дозволу.
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:24
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну яка різниця, якщо ви підтримуєте такий підхід в вихованні, то теж були мамою, яка дозволяла своїм дітям себе так поводити
Аноним с кешбеком• вчера в 16:29
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я взагалі ще й словом не обмовилася як саме я виховувала власних дітей, брали вона чуже чи ні, але ви вже нафантазували... У вас у всьому такий підхід? Іноді траплялися дітки, в яких ставалася істерика коли в них забирали іграшку (не їхню) і так, я як доросла людина просила свою дитину поступитися тимчасово, відволікала, аби знайти слушну мить забрати іграшку не травмуючи ні одну, ні другу дитину. Ви маєте розуміти, що діти різні, і розвиваються в різному темпі, а ще ї діти з аутизмом і т.і. і до цього теж треба ставитися з розумінням, а не лише виховувати, це твоє ніко у не давай. А якщо вас вже так цікавлять мої діти, то я виходила на прогулянку з велосипедами, велобіками, пасками, м´ячами і т.і. але це ніяким чином не позбавляло дітей цікавості до чужих іграшок і це є нормальним
Злюсь до кипіння
• вчера в 16:34
Ответ дляАноним с кешбеком
Я не хочу займатися чужими дітьми, для цього в них є свої мами
А по коментарям вашим видно, що ви підтримуєте наглу поведінку дітей і їх мам