Барбітта• вчера в 13:10
Скільки максимум ви готові заплатити за футболку на літо?
Барбітта
• вчера в 13:22
Ответ дляТрохи злякана
На зараз купила турецькі Озкан.
Чоловічі, гарний склад, не втрачають вигляд довго.
Чоловічі мене більше подобається фасонних
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
Після прання не буде ганчірка, чи ви на сезон і нові купуєте?
Невгамовна шахиня• вчера в 13:22
От 100 евро и до 1000. Если нужна классная футболка, то покупаю брендовую.
Шалена красуня• вчера в 13:23
Ответ дляТрохи злякана
На зараз купила турецькі Озкан.
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
Так чого?? Я купую в ньюйоркері чоловічі по 200-300 грн ( минулого року, цьогоріч може дорожче вже) базові, одноколірні. Звісно шо без монстрів-роботів. Донька підліток каже, що в чоловічому асортимент кращий , в кропсі купує футболки
ПесиКот• вчера в 13:23
Ответ дляВикликаю на дебати
Макс 1500. Маю такі дві.
Решта в мене кунда, накупила по 30-45 зл і Levi´s 10-15 дол. До речі, кунда виявилась кращої якості, ніж Levi´s.
Мені levis по якості взагалі не сподобалися. Унікло купила в минулому році, сподобалася, щільна, тримає форму
Миллениалка• вчера в 13:23
Якщо для дома 200 гривень, якщо там якісь маєтки, вишивка, бісер, всяке різне, то 500 гривень максимум. І то для чого той бісер коли дата валить, сім потік з тебе сходить, пішла б в h&m і горя собі не знала. Купите за 500 дві футболки по акції, а може і більше.
Трохи злякана• вчера в 13:25
Ответ дляБарбітта
Я часто купую тому що люблю новий трикотаж
Після прання вони без змін
Ну і за таку вартість, я не чекаю від якості на 5 років
Просто вони тонкі і дуже приємні
Після прання вони без змін
Просто вони тонкі і дуже приємні
Телячі ніжноСті• вчера в 13:24
Ответ дляБарбітта
Будет. По ним видно уже.
Руда ліса• вчера в 13:27
У меня на лето футболок штук 5-6, несколько из льна, остальное платья, рубашки, топы. Уже давно решила не покупать массмаркет, а вложится в качественный хлопок и закрыть вопрос не на один сезон. Брала Кос, Аркет, Лагерфельд и подобный уровень. Что скажу: разница заметна, особенно в посадке, по тактильным ощущениям и сразу после первой стирки. Банально мне дешевле и выгоднее менять каждый год одну- две футболки по 2 тысячи, чем менять ежегодно 5штук по 600-700грн.
Трохи злякана• вчера в 13:27
Ответ дляТелячі ніжноСті
Будет. По ним видно уже.
Хто ж вам винен, що ви прати не вмієте
Аноним ФЕЯ• вчера в 13:29
Ответ дляТрохи злякана
На зараз купила турецькі Озкан.
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
По 400 грн.
Зараз синіх баб найде
Але вони реально класні, тоненькі
Модал з бавовною
оно ж видно, что убогое качество
Трохи злякана• вчера в 13:33
Ответ дляАноним ФЕЯ
оно ж видно, что убогое качество
Удалено администрацией...
Барбітта
• вчера в 13:33
Ответ дляЗайканалужайке
Придивилась дві футболки 1200/1500грн.
Не дешево, але переконалась на власному досвіді, що такі футболки дійсно мають гарну якість, не втрачають форму після багаторазового прання.
Идеальная оптимистка• вчера в 13:33
Ответ дляРуда ліса
Футболки из льна,не представляю даже,как это выглядит.
Лен грубая ткань, брюки ,юбки , постельное ,но футболки
Аноним ФЕЯ• вчера в 13:34
Ответ дляТрохи злякана
Удалено администрацией...
Позитивна• вчера в 13:34
Ответ дляАлина-1240
Нет, имею ввиду если одна за 5000 какая то необычная попадется, могу купить
Но не попадалась, да?
Зайканалужайке• вчера в 13:35
Ответ дляБарбітта
Згодна з вами..Я в основному ношу сукні влітку і сорочки, а футболок буквально пару штук в гардеробі.
Позитивна• вчера в 13:35
Ответ дляГірчинка
От куда знаете что девушка в морге работает?
Не в морге, а в похоронном бюро.
Трохи злякана• вчера в 13:37
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Представлятися не обов´язково
Пригощаю кашею• вчера в 13:37
Ответ дляГірчинка
Футболок нужно на лето минимум 5 штук, вы готовы потратить на футболки 25000?
А это много?
Люди разные, вкусы разные, доходы разные.
Коленная ложечка• вчера в 13:38
До 1500 грн а так в основном покупаю до 800 Uniqlo , cos , Calvin Klein
Алина-1240• вчера в 13:42
Ответ дляПозитивна
Покажете?
Вы думаете я ее так легко отыщу ща у себя?) Или я знаю, где она лежит?)😂наивная
Позитивна• вчера в 13:43
Ответ дляАлина-1240
Да ну бросьте)) А что за бренд? Как она выглядит?
Алина-1240• вчера в 13:44
Ответ дляПозитивна
Футболка с рукавами типа волланами, италия, белая и кружево сетка