Швендяю містами• вчера в 19:43
Підкажіть перевірені он-лайн магазини де придбати вечірню сукню (бажано прокат)
Борисфенка• вчера в 19:44
Цікаво, як виглядає он-лайн прокат вечірньої сукні? Навіть не уявляла, що таке є. Чи нема?
Печенюшка• вчера в 19:50
Проще в большой секонд сходить и купить. Их там полно. И цена будет меньше чем аренда, и не будете переживать если как-то испортите
Швендяю містами
• вчера в 19:51
Ответ дляБорисфенка
звичайно є!
Швендяю містами
• вчера в 19:52
Ответ дляПеченюшка
якщо ви проживаєте в місті де є такі секонди- то так, а в моєму випадку- тільки он-лайн магазин
Печенюшка• вчера в 19:53
Ответ дляШвендяю містами
Даже не знаю найдете ли такое чтобы он лайн. Может тогда тоже покупка но с продавалки типа олх?
Ждун с Нибиру• вчера в 19:54
Ответ дляПеченюшка
Ну прям. Что там есть? Барахло одно. И еще ж размер нужен.
Борисфенка• вчера в 19:56
Ответ дляШвендяю містами
Якщо вам вдасться таке найти, розкажіть, на яких умовах це відбувається.
Бо мені здається, що це зовсім нерентабельно виробникам, може приїхати назад що попало.
Оце фіфа• вчера в 19:57
Ответ дляБорисфенка
Конечно есть прокат вечерних платьев. Можете загуглить и убедиться
Борисфенка• вчера в 19:58
Ответ дляОце фіфа
Я прямо прозріла. Піду гуглити.
Вік живи - вік учись
АнтиТанкист• вчера в 19:58
Ответ дляШвендяю містами
Ви живете в місті, де немає навіть секондхендів, але вам конче потрібна вечірня сукня напрокат? Де ви будете її носити? Який привід? Свайба родичів?
Печенюшка• сегодня в 03:25
Ответ дляЖдун с Нибиру
Очень много нового и красивого