Бесконечность-не предел• 15 марта в 13:20

Добрий День хочу запитати про Біженство

Приймає Швейцарія з Черкаської Області та які вимоги для отримання статусу S ? і чи бажано їхати туди дякую за відповідь
автор Бесконечность-не предел • 15 марта в 17:27
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
зателефонуйте або по електронній пошті напишіть
а на кордоні не дадуть цю довідку ?
Та прям багіня• 15 марта в 17:38
Ответ дляБесконечность-не предел
Черкаська область не входе сюди можуть дати а можуть і ні 50 на 50
Тоді питання: навіщо такій обізнаний людині думки пересічних порадниць?!
Bon courage!
Та прям багіня• 15 марта в 17:39
Ответ дляБесконечность-не предел
жити і інтегріруватись
Що саме за рік ви зробите, щоб потім мати можливість отримати інший ВНЖ?
автор Бесконечность-не предел • 15 марта в 19:01
Ответ дляТа прям багіня
може і продлят цей статус не будуть же ш викидувати почті 2 млн біженців
автор Бесконечность-не предел • 15 марта в 19:12
Ответ дляТа прям багіня
за рік можна і мову вивчити
А_я_ЛОЖУ!• 15 марта в 20:35
Ответ дляБесконечность-не предел
а на кордоні не дадуть цю довідку ?
Не в курсі. Але знаю, що моїм знайомим, хто приїхав до Швейцарії з новим паспортом, просили або самим надати, або SEM сам робив запит, що набагато довше
А_я_ЛОЖУ!• 15 марта в 20:37
Ответ дляБесконечность-не предел
за рік можна і мову вивчити
Не смішіть. Німецьку або французська за рік? Дай бог, щоб вам окремо житло за рік дали, ви отримали статус і трохи до тями прийшли. Курси ніхто вам з першого дня не дасть. Їх потрібно чекати. А самі ви їх не оплатите, бо від цінника офігієте.
Та прям багіня• 15 марта в 22:35
Ответ дляБесконечность-не предел
за рік можна і мову вивчити
Де? В таборі для біженців?
Та прям багіня• 15 марта в 22:37
Ответ дляБесконечность-не предел
А може і ні
Всі країни масово пропонують переходити на інші титри.
Але ви обізнані більше за порадниць
автор Бесконечность-не предел • 16 марта в 01:17
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
як кажуть треба пробувати щось нове якщо фортане то дадуть якщо ні поїду додому пробувати щось надо в житті + світ подивлюсь )
Значит надо• 17 марта в 08:47
Ответ дляБесконечность-не предел
а на кордоні не дадуть цю довідку ?
да, все будут в очереди стоять и ждать, пока Вам справку будут выписывать