Скорая помощь• 16 марта в 10:13
Скільки коштують ваші окуляри для читання?
Дівчата, перші мої окуляри. Погано бачу цифри і букви, коли працюю за компом. Мені ще минулого року лікар казала окуляри вдягти, але я відтягувала цей момент. Було 0,75 та 1. Зараз рецепт на 1 та 1,5. Вартість окулярів вийшла 11 тис.
Рожайтретьего• 16 марта в 11:18
В мене змішаний астигматизм, тож окуляри обійшлися в 10500. І через рік треба змінювати одну лінзу
Українська Мрія• 16 марта в 11:45
Мені колега розказала про магазини оптики на Аліекспресі. Надсилаєш рецепт, вибираєш лінзи по вартості/вимогам і вони роблять саме по рецептк. Вона задоволена.
Мені в такий алгоритм пречудові окуляри вийшли в 1500 грн
Потім купила в них готові, 250 грн, також гарні.
Купляла в Україні за 5500 три роки назад-і китайські в цьому році=окуляри одного рівня.
Пасхальний тролік• 16 марта в 12:27
Все с Али. В среднем 650 гривен, а пара куплена еще и со скидками. Стекла хорошие, титановые оправы еще и почти не весомые.
Поліпривіт всім• 16 марта в 12:35
Місяць тому замовила в Fielmann, 3700 грн. Саме окуляри для читання. Із них оправа - 1000 грн
Заела_пластинка• 16 марта в 12:58
У меня для дали и я ношу постоянно - оправа Вог из люксоптики около 4тыс (предыдущая вог лет 7 прожила, поэтому покупала того же производителя), линзы по ~500грн за шт. И грн 300 работа. Люксоптика. Оправы те, что более-менее живучие, на мой взгляд, от 3тыс грн. Линзы есть от 200грн за шт (обычной толщины без покрытий) и до бесконечности. Там свои нюансы, нужно читать про материал и ее свойства для каждой линзы, они разные. Кроме того, не все можно поставить в полуободковые оправы, например. Ну и толщина линзы, покрытие, материал сильно влияют на цену.
В очках больше 25 лет.
Заела_пластинка• 16 марта в 12:57
Ответ дляПасхальний тролік
У титановых с али можно в наших оптиках подогнать заушники (подогнуть по лицу)? Или титан не гнется?
Пасхальний тролік• 16 марта в 12:58
Ответ дляЗаела_пластинка
Титан гнется, мне муж сам подогнул.
Заела_пластинка• 16 марта в 12:59
Ответ дляПасхальний тролік
Титан гнется, мне муж сам подогнул.
Спасибо
тогдалия• 16 марта в 13:52
Ответ дляСкорая помощь
Я теж працюю за компом цілий день і в мене два монітори. І запит для лікаря був саме не для читання, а для роботи за ПК. Але вже зрозуміла, що можна було дешевше обрати. Я до цього лікаря з дитиною хожу вже багато років, тож там де вона працює і окуляри собі замовила.
Тоді ваші витрати цілком оправдані. Не переймайтеся за ціну, здоровʼя очей то не жарти і на цьому економити не варто
Радикальная• 16 марта в 14:04
Ответ дляСкорая помощь
В мене оправа 4 тис, але вона мені ідеалнь подійшла, ніде не тисне, сидить як треба. І всі оправи, що мені пропонували 2-5 тис. Лінз в них було три варіанти, 4, 6 та 10 тис за пару. Я навіть не знала, що оправи можуть бути дешевші. коротше, боз лоха, як кажуть...
В Оптика С все оправы по 430грн при заказе у них. Выбор очень большой. Разводить в оптике очень любят. При мне пенсионерка спрашивала какие есть самые дешевые для чтения и ей парили за 1600 линзы и она жаловалась что дорого это ей. Я психанула и говорю, мол почему не предлагаете вариант за 850 полностью за очки - это оправа из тех что за 430 и простые линзы без покрытий. И
Радикальная• 16 марта в 14:08
Ответ дляПомаранчова душа
В прошлый раз тоже за линзы вышло около 600грн, все отлично было, носила долго. Вы что в самые дорогие оптики ходите?
Да, тут очень любят дорогущую Люксоптику с брендовыми оправами.