Разгуляшка• 16 марта в 14:50
Скільки по часу триває концерт Фіїнки?
А я кумедна• 16 марта в 14:57
Если это певица, то обычно концерт певцов длится до 2х часов+ выступления на бис
Ашотакоя• 16 марта в 14:57
Ответ дляА я кумедна
думаю, меньше
часа 1,5 не более
А я кумедна• 16 марта в 14:58
Ответ дляАшотакоя
думаю, меньше
часа 1,5 не более
Ну между песнями ещё и поговорить могут. Но основная программа обычно 1.5-2 часа.
А там уже как пойдет дальше) сколько будет сил у артиста
Разгуляшка
• 16 марта в 15:00
Триндец тут дивні люди, як з якоїсь паралельної реальності. В житті більшість адекватних, а тут вже і запитати немає як.
ротцвеники• 16 марта в 15:07
Ответ дляРазгуляшка
Треба ж людям десь свою сутність показати 🤷🏼♀️
Дама-мадама• 16 марта в 15:09
Ответ дляРазгуляшка
Так вам же нормально ответили, что вас не устраивает?
А я кумедна• 16 марта в 15:17
Ответ дляДама-мадама
Так автор даже спасибо не сказала за ответы
А ещё и обосрала. Соответственно отвечай людям после этого)
Разгуляшка
• 16 марта в 15:20
Ответ дляА я кумедна
Автор сидить у шоці. І саме про концерт Фіїнки ніхто не написав
Разгуляшка
• 16 марта в 15:20
Ответ дляДама-мадама
Ніхто про концерт Фіїнки не написав
Я тут с краю постою• 16 марта в 15:23
Концерти української співачки FIЇNKA (Ірина Вихованець), як правило, тривають близько 1.5–2 годин, оскільки це є стандартом для сольних виступів артистів такого плану в Україні. Тривалість може варіюватися залежно від програми заходу, наявності «на біс» та технічних перерв. Рекомендується перевіряти тривалість конкретного заходу на платформі продажу квитків.
Так нормально? Можу навчити, не дуже дорого
Дама-мадама• 16 марта в 15:24
Ответ дляРазгуляшка
Ніхто про концерт Фіїнки не написав
Люди не знают, кто это. Вам написали, сколько обычно длятся концерты, они все +- одинаковые. Вы вместо спасибо всех обосрали. И кто вам захочет еще нормально отвечать?
Разгуляшка
• 16 марта в 15:50
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, так нормально. Я зазвичай теж так би й відповіла, тому і від інших очікую
Разгуляшка
• 16 марта в 15:51
Ответ дляДама-мадама
Ну я ж не писала чи вони її знають. Я запитала інше
Дама-мадама• 16 марта в 15:52
Ответ дляРазгуляшка
Вам ответили по факту, сколько обычно длятся концерты в Украине. Вы хамка.
Неваляшкина• 19 марта в 19:09
Автор, ви вже були на концерті? Як вам?) Фіїнка з мого рідного містечка. Подобається всі її пісні