Алла Г.• вчера в 20:08

Хто обклеював стіни самоклеючими панелями чи шпалерами?

Скільки часу вони тримаються на стінах? Рік,два.....?
Лама_мама• вчера в 20:09
Я стелю. Ну пережили ті панелі ракети
Не любовница• вчера в 20:10
Та держаться...чего это год два? Что с ними станется
Не прохожу мимо• вчера в 20:29
Тримаються гарно, але буває, що замало клею на самій панелі. Чи довго десь лежали на складі, що він висох. У мене так було. А потім ще довелось докупити кілька штук, але у іншого продавця, то ті мабуть зі стіною разом зняти можно 🤣
Указка• вчера в 20:31
говорят, в ванной за ними плесень будет, в ванну нежелательно
автор Алла Г. • вчера в 20:41
Ответ дляНе прохожу мимо
де замовляли?
Не прохожу мимо• вчера в 20:47
Ответ дляАлла Г.
де замовляли?
Останні на розетці. Років 8 тому, вони не такі популярні були, то в якомусь магазині в Дніпрі брала онлайн
автор Алла Г. • вчера в 20:50
Ответ дляНе прохожу мимо
дякую