Скільки часу вони тримаються на стінах? Рік,два.....?
Не прохожу мимо• вчера в 20:29
Тримаються гарно, але буває, що замало клею на самій панелі. Чи довго десь лежали на складі, що він висох. У мене так було. А потім ще довелось докупити кілька штук, але у іншого продавця, то ті мабуть зі стіною разом зняти можно 🤣
Ответ дляНе прохожу мимо
де замовляли?
Не прохожу мимо• вчера в 20:47
Ответ дляАлла Г.
де замовляли?
Останні на розетці. Років 8 тому, вони не такі популярні були, то в якомусь магазині в Дніпрі брала онлайн